Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Creator

Pokaż filtry

Cena

PLN 65.92

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zestawy Lego Creator

Lego Creator to propozycja dla bardziej zaawansowanych konstruktorów, którzy od dłuższego czasu pasjonują się układaniem klocków i światem Lego. Creator jest serią przeznaczoną dla nieco starszych dzieci oraz dorosłych. Zestawy są skomplikowane, ale jednocześnie intrygujące i niezwykle wciągające. Cechą charakterystyczną zestawów Lego Creator jest opcja 3w1. Dzięki temu z jednego zestawu można zbudować 3 różne modele- to jeszcze więcej zabawy, która nigdy się nie znudzi.

W ofercie Urwis.pl znajdziesz kilkadziesiąt zestawów Lego Creator. Zbudujesz z nich przepiękne budynki: zestaw Lego Creator Sidney Opera House, czy Lego Creator Palace Cinema zachwycą każdego fana architektury. To także zestawy ze szczegółowo odwzorowanymi modelami samochodów i innych pojazdów, a nawet robotami. Wśród tych zestawów każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie.

Kolejnym atutem klocków jest to, że wiele zestawów posiada silniki, dzięki czemu można jeszcze lepiej się bawić. Nierzadko są to modele zdalnie sterowane.

Kupując zestaw Lego Creator w Urwis.pl możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt w atrakcyjnej cenie. Stawiamy na kompleksowość oferty oraz pełen profesjonalizm w zakresie obsługi klienta. Klocki Lego Creator jak nic innego rozwiną kreatywność, wyobraźnię i zdolności konstruktorskie, dlatego są idealnym pomysłem na prezent dla kogoś, kto tworzenie z klocków ma we krwi. Gorąco polecamy nasze zestawy klocków Lego Creator.