Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego City

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Klocki Lego City

Serdecznie zapraszamy do świata miasta Lego. Lego City to jedna z najpopularniejszych serii klocków Lego, w której młodzi konstruktorzy odtwarzają scenki z życia mieszkańców. Seria obejmuje zestawy klocków, z których zbudować można pojazdy, budynki oraz sceny z miejskich wydarzeń.

Seria Lego City wcześniej nosiła nazwy Legoland, Lego Miasto oraz Lego World City. Od początku istnienia, zestawy z tej serii zmieniały nie tylko nazwę. Zmienił się także charakter zestawów. Do roku 2000 klocki Lego City skupiały się na pojedynczych pracach publicznych- mieliśmy lekarzy, sprzątaczy, policjantów, strażaków i budowniczych. Po roku 2000 zestawy Lego City przedstawiają częściej problemy życia ludzi w mieście.

W naszym sklepie dostępne są niemalże wszystkie zestawy klocków Lego City . Posiadamy zarówno podstawowe, mniejsze zestawy, jak i te większe, bardziej skomplikowane. Z naszymi zestawami wcielicie się w rolę stróżów prawa Lego City, którzy każdego dnia muszą zmagać się z grasującymi w mieście złoczyńcami. Jak w każdym mieście, także i w Lego City mają miejsce wypadki drogowe. Wtedy na ratunek przychodzą medycy Lego City. Zbudujesz także Dworzec kolejowy Lego City, jego rynek, posterunek policji, czy sieć komunikacyjną z pociągami. Łącząc ze sobą poszczególne zestawy będziesz się świetnie bawić i kompleksowo odtworzysz życie miejskie.

Klocki Lego są niezwykle popularne, odznaczają się najwyższą jakością i ciekawą fabułą poszczególnych zestawów. Swoich fanów mają zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Kochają je chłopcy i dziewczynki. Seria Lego City jest uniwersalna i chętnie pobawią się tymi zestawami wszystkie dzieci.

Kupując zestawy Lego City w Urwis.pl możesz mieć pewność, że dostajesz doskonały produkt w atrakcyjnej cenie. Dbamy o to, by każdy u nas znalazł coś dla siebie, a także o profesjonalną obsługę klienta. Klocki Lego, w tym serię City polecamy na prezent dla bliskiego miłośnika budowania z klocków.