Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Lego City

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 154.65

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Klocki Lego City

Serdecznie zapraszamy do świata miasta Lego. Lego City to jedna z najpopularniejszych serii klocków Lego, w której młodzi konstruktorzy odtwarzają scenki z życia mieszkańców. Seria obejmuje zestawy klocków, z których zbudować można pojazdy, budynki oraz sceny z miejskich wydarzeń.

Seria Lego City wcześniej nosiła nazwy Legoland, Lego Miasto oraz Lego World City. Od początku istnienia, zestawy z tej serii zmieniały nie tylko nazwę. Zmienił się także charakter zestawów. Do roku 2000 klocki Lego City skupiały się na pojedynczych pracach publicznych- mieliśmy lekarzy, sprzątaczy, policjantów, strażaków i budowniczych. Po roku 2000 zestawy Lego City przedstawiają częściej problemy życia ludzi w mieście.

W naszym sklepie dostępne są niemalże wszystkie zestawy klocków Lego City . Posiadamy zarówno podstawowe, mniejsze zestawy, jak i te większe, bardziej skomplikowane. Z naszymi zestawami wcielicie się w rolę stróżów prawa Lego City, którzy każdego dnia muszą zmagać się z grasującymi w mieście złoczyńcami. Jak w każdym mieście, także i w Lego City mają miejsce wypadki drogowe. Wtedy na ratunek przychodzą medycy Lego City. Zbudujesz także Dworzec kolejowy Lego City, jego rynek, posterunek policji, czy sieć komunikacyjną z pociągami. Łącząc ze sobą poszczególne zestawy będziesz się świetnie bawić i kompleksowo odtworzysz życie miejskie.

Klocki Lego są niezwykle popularne, odznaczają się najwyższą jakością i ciekawą fabułą poszczególnych zestawów. Swoich fanów mają zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Kochają je chłopcy i dziewczynki. Seria Lego City jest uniwersalna i chętnie pobawią się tymi zestawami wszystkie dzieci.

Kupując zestawy Lego City w Urwis.pl możesz mieć pewność, że dostajesz doskonały produkt w atrakcyjnej cenie. Dbamy o to, by każdy u nas znalazł coś dla siebie, a także o profesjonalną obsługę klienta. Klocki Lego, w tym serię City polecamy na prezent dla bliskiego miłośnika budowania z klocków.