Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego Bionicle (1)

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki Lego Bionicle

Lego Bionicle to jedna z najpopularniejszych serii tych lubianych przez dzieci klocków, przeznaczona dla osób w wieku ok. 6-14 lat. Po raz pierwszy na rynku pojawiła się na rynku w 2001 roku. Nazwa kolekcji to skrót od Biological Chronicle, czyli Biologiczna Kronika. Zabawki wzorowane są w dużej mierze na mitologii polinezyjskiej. Pierwsze pomysły na stworzenie serii bardziej rozbudowanej pod względem fabuły powstały pod koniec lat 90- tych. W klockach z serii Lego Bionicle pojawia się motyw walki dobra ze złem ( roboty-pojazdy vs. Wirusy). Jak potoczy się ta walka? Teraz to zależy tylko i wyłącznie od Was. Budujcie wspólnie i rozgrywajcie niesamowite pojedynki, sprawdźcie, która ze stron zwycięży.

Ta ciesząca się ogromną popularnością szczególnie wśród chłopców seria, dostępna jest także w ofercie naszego sklepu. Posiadamy szereg wspaniałych zestawów Lego Bionicle, idealnych na prezent dla każdego chłopca. Budowanie z tych klocków jest nie tylko świetną zabawą. Doskonale rozwija także wyobraźnię, kreatywność oraz zdolności konstruktorskie. Klocki Lego to także najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona certyfikatami i doskonałymi opiniami wśród zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Urwis.pl to bogaty wybór zestawów Lego Bionicle. Chcemy, żeby nasza oferta dostosowana była do indywidualnych potrzeb i upodobań, dlatego wciąż wprowadzamy do niej nowe zestawy. Naszą misją jest nie tylko sprawianie radości dzieciom, ale także rodzicom. Dlatego u nas klocki Lego Bionicle kupisz w niezwykle atrakcyjnych cenach, a zamówienie zostanie błyskawicznie do Ciebie wysłane.