Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Konstrukcyjne (188)

Pokaż filtry

Cena

PLN 12.31
 
PLN 240.03

Najlepsza cena

 
PLN 154.98

Najlepsza cena

 
PLN 46.88

Najlepsza cena

 
PLN 257.01

Najlepsza cena

 
PLN 116.54
 
PLN 121.66

Najlepsza cena

 
PLN 118.22
 
PLN 40.25
 
Wczytywanie...

Klocki konstrukcyjne

...jak nic innego obudzą w młodym człowieku chęć tworzenia. Jak nic innego również pobudzą wyobraźnię, rozwiną kreatywność i koordynację wzrokowo - ruchową. Zbawienny wpływ na ogólny rozwój dzieci sprawia, że zestawy klocków konstrukcyjnych są obowiązkowym punktem w kolekcji zabawek każdego malucha. Doceniane przez rodziców i uwielbiane przez dzieci od lat są na liście najchętniej wybieranych zabawek. One po prostu nigdy się nie nudzą! 

W ofercie sklepu Urwis.pl znajdziesz ogromny wybór zestawów klocków konstrukcyjnych, które z czystym sercem możesz podarować swojemu małemu budowniczemu. Budujcie wspólnie i razem czerpcie radość i korzyści z zabawy klockami konstrukcyjnymi. U nas możesz wybierać w produktach czołowych marek, np. Galt, Tribi, czy Heros.Te marki gwarancja jakości i niezawodności. Rozbudowana oferta produktowa, uzupełniana każdego dnia o nowe propozycje, a także atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa to cechy charakterystyczne naszego sklepu.
Zestawy konstruktor są doskonałym i wartościowym pomysłem na prezent, który z całą pewnością przyniesie dziecku wiele radości oraz niezliczone korzyści. W Urwisie możesz dopasować klocki konstrukcyjne do potrzeb i umiejętności swojego dziecka, gdyż posiadamy zestawy o zróżnicowanej liczbie elementów i na różnych poziomach zaawansowania. Początkującemu konstruktorowi warto podarować prosty zestaw o niewielkiej liczbie elementów, a z biegiem czasu i wraz ze wzrostem umiejętności konstrukcyjnych, kupować coraz trudniejsze zestawy klocków konstrukcyjnych.