Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki inne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 298.59

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Inne klocki

Obecnie rodzice mają do dyspozycji wiele interesujących zabawek, które mogą zakupić swoim dzieciom. Współczesne akcesoria dla najmłodszych służą nie tylko zabawie, ale też pozytywnie wpływają na rozwój każdego malucha. W poszukiwaniu ciekawego prezentu warto sprawdzić klocki magnetyczne, które przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu internetowego. Produkty z tej kategorii zapewnią każdemu dziecku dużo niezapomnianych wrażeń i przyczynią się do jego rozwoju na wielu płaszczyznach.

Dostępne w naszej ofercie magnetyczne klocki to wspaniała alternatywa dla ich tradycyjnych odpowiedników. Zabawka ta dzięki wykorzystaniu namagnesowanych elementów umożliwia tworzenie bardziej rozbudowanych konstrukcji. To prawdziwa gratka dla małego budowniczego, który uwielbia spędzać czas na układaniu wielopiętrowych budowli. Dużą zaletą tych klocków jest możliwość łączenia ze sobą wszystkich elementów, również pochodzących z innych zestawów. Dzięki temu można stworzyć bardziej skomplikowane modele, ograniczone jedynie przez wyobraźnię malucha. Taka zabawa to idealny sposób na rozwój kreatywności i wyobraźni przestrzennej.

Nasze klocki magnetyczne dla małych dzieci pełnią też ważną rolę edukacyjną oraz terapeutyczną. W trakcie komponowania kolejnych figur maluch uczy się wytrwałości w wykonywaniu zadań, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci mających problem z koncentracją. Układanie klocków jest bardzo absorbujące i wymaga skupienia, dlatego systematyczne powtarzanie tej czynności przyniesie wymierne korzyści. Zabawki z tej kategorii chętniej wybierają chłopcy, jednak warto je zakupić również dla małej dziewczynki, która także będzie się przy nich dobrze bawić!

W asortymencie sklepu Urwis klocki magnetyczne dla dzieci dostępne są w wielu odsłonach. Proponujemy zarówno proste zestawy dla kilkulatków, jak i bardziej skomplikowane modele przeznaczone dla nieco starszych maluchów. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałego asortymentu sklepu. Można u nas znaleźć wiele interesujących zabawek dla chłopców i dziewczynek, a także szereg akcesoriów, które przydadzą się każdemu rodzicowi.