Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

iWood Klocki drewniane konstrukcyjne Dom

PLN

Najlepsza cena

iWood Klocki drewniane konstrukcyjne Dom

Nr katalogowy: JJIWDD0UC021619

  • Wymagania wiekowe: 3 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Liczba elementów: 58
  • Marka: Brak
Zobacz pełną specyfikacje
80.07 PLN

Ostatnia sztuka!

Ostatnia sztuka!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

klocki

Drewniane klocki konstrukcyjne, z których każdy zbuduje wymarzony dom

Wood Klocki drewniane konstrukcyjne Dom

Od zawsze wiadomo, że klocki dla dzieci, szczególnie klocki konstrukcyjne, niesamowicie dobrze przyczyniają się do rozwoju wielu kluczowych zdolności. Dodatkowo wszystkie kreatywne dzieciaki kochają zabawę nimi, gdyż nie tylko ich kształtuje, ale i daje wiele frajdy, napełniając wiarą we własne siły i możliwości. Szczególnie, gdy spod rąk pociechy wychodzi piękny dom, który służyć będzie do późniejszej zabawy.

Ten wspaniały zestaw drewnianych klocków konstrukcyjnych iWood to aż 58 elementów, z których stworzyć można wymarzony dom. Model będzie idealny dla dzieciaków, które dopiero zaczynają swoją przygodę z budowaniem, ale nie znudzi również bardziej wprawionych konstruktorów. Elementy łączy się łatwo i przyjemnie, a ich ilość została dobrana tak, by projekt był prosty do złożenia, a jednocześnie wystarczająco ciekawy dla umysłu dziecka.

umysł

Kreatywna zabawa dla chłonnego umysłu i rozwoju najmłodszych konstruktorów

Wood Klocki drewniane konstrukcyjne Dom

Budowanie z drewnianych klocków konstrukcyjnych iWood to nie tylko źródło satysfakcji, ale równie wspomożenie rozwoju kluczowych zdolności, które na pewno zaowocują w przyszłości. Łącząc elementy domu, dziecko uczy się analitycznego myślenia, związku przyczynowo-skutkowego oraz widzenia przestrzennego. Metoda prób i błędów to także okazja do wesołego próbowania, które rozwija pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Tworzenie kolorowego domku z klocków iWood to dla dzieci też fajny sposób na wsparcie kreatywności i wyobraźni oraz rozbudzenie naturalnej ciekawości najmłodszych. Zbudowany dom może być potem świetną zabawką, ma bowiem ruchome elementy i wiele ciekawych szczegółów do odkrycia. Jego wesołe kolory sprawiają, że będzie pięknym uzupełnieniem kolekcji.

żarówka

Drewniane ekologiczne zabawki dla dzieci to gwarancja jakości i satysfakcji