Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Cobi Pingwiny z Madagaskaru

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Gra Muza

60,12PLN

Gra Orbis

89,20PLN

Wczytywanie...

Klocki Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru to popularny serial animowany, spin-off uwielbianego przez dzieci filmu Madagaskar. Bajka opowiada o przygodach grupy dzielnych pingwinów żyjących w Central Park Zoo. Każdego dnia drużyna podejmuje się zadania pilnowania porządku w zoo. Każdą misję chce pokrzyżować im grupa lemurów na czele z samozwańczym królem Julianem. Kowalski, Ricco, Szeregowy oraz Skipper w zoo poznają wielu nowych przyjaciół, ale również wrogów.

Przeżyjcie przygody i walczcie o porządek w zoo wraz z dzielnymi pingwinami. Teraz mogą Ci towarzyszyć każdego dnia. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje wyjątkową kolekcję klocków od polskiego producenta. Seria Cobi Pingwiny z Madagaskaru to wspaniała kolekcja zestawów nawiązujących do przygód ptasiej drużyny. Budujcie i decydujcie, czy kolejna misja zakończy się sukcesem. To od was zależy, jak będzie wyglądać sytuacja w Central Park Zoo- czy będzie panował tam porządek?

Klocki Cobi to nie tylko mnóstwo doskonałej zabawy. Te zestawy to także świetny sposób na rozwinięcie wyobraźni i kreatywności. Każdy zestaw to zupełnie inna historia i kolejna porcja niezapomnianych chwil i wielkich emocji. Klocki Cobi gwarantują również najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne w przypadku zabawek dla dzieci.

W sklepie z zabawkami Urwis.pl znajdują się klocki Cobi Pingwiny z Madagaskaru w doskonałych cenach. Szeroki wybór zestawów wciąż jest uzupełniany, aby każdy mógł wybrać najodpowiedniejszy produkt. Gwarantujemy także najwyższą jakość obsługi klienta i błyskawiczną wysyłkę zamówienia, aby zakupy były jak najbardziej satysfakcjonujące i przyjemne. Wybierz jeden z dostępnych w Urwis.pl zestawów klocków Pingwiny z Madagaskaru i podaruj małemu fanowi serialu.