Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki Clemmy

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Klocki plastikowe Clemmy

W sklepie Urwis.pl dostaniesz wiele interesujących klocków plastikowych, w tym przeznaczone dla najmłodszych dzieci klocki Clemmy. Te ciekawe zabawki konstrukcyjne produkowane są przez firmę Cementoni, która niewątpliwie słynie z najwyższej jakości produktów, które chętnie są wybierane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Klocki Clemmy podzielone są na dwie grupy. Klocki Baby Clemmy skierowane są do dzieci w wieku 6-18 miesięcy. Charakteryzują się różnorodnymi kolorami, które przyciągają uwagę i dostarczają odpowiednich bodźców wzrokowych. Ponad to są zaprojektowane w taki sposób, by malutkie rączki mogły je wygodnie chwytać. Maluszek może też te klocuszki gryźć. Baby Clemmy bardz delikatnie pachną, dzięki czemu wprowadzają maluszka w świat zapachów. Druga grupa to klocki Clemmy Plus przeznaczone la dzieci w wieku 18-36 miesięcy. Te z kolei charakteryzują się przede wszystkim możliwością łatwego ich łączenia. W zestawach znajdziesz wiele sympatycznych postaci. Dostępne są do nich liczne kompatybilne akcesoria, dzięki którym zabawa jest jeszcze lepsza. Clemmy Plus to dobra opcja na pierwszą zabawkę konstrukcyjną dla dziecka. Wszystkie klocki Clemmy wykonane są z nietoksycznych, przyjemnie pachnących materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Te godne polecenia produkty to doskonały prezent dla każdego malucha.

W sklepie internetowym Urwis.pl dostaniesz szeroki wybór klocków Clemmy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Wybierz najciekawszy zestaw i podaruj go dziecku, aby mogło puścić wodze fantazji i konstruować bez końca. Gwarantujemy świetną zabawę, ale również profesjonalną obsługę klienta i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Klocki Clemmy to najlepsze, co możesz podarować swojemu dziecku- nie zwlekaj więc ani chwili dłużej!