Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki BIG

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów
Wczytywanie...

Bogata oferta klocków plastikowych w sklepie internetowym Urwis.pl to nie tylko tak popularne marki, jak Lego, Cobi, czy Playmobil. To także klocki innych, mniej znanych, aczkolwiek również godnych zaufania marek. Chcemy, aby każdy klient mógł wybrać taki produkt, jaki najbardziej odpowiada potrzebom jego i jego dziecka. Dlatego każdego dnia do oferty wprowadzane są nowe produkty bądź też nowe marki. Pragniemy wywoływać uśmiech i sprawiać satysfakcję. Dbamy więc także o to, by nasze klocki plastikowe prezentowały najwyższą jakość i były absolutnie bezpieczne.

Zabawa klockami to ogromna frajda, ale także coś, co ma pozytywny wpływ na rozwój. Klocki, jak nic innego rozwijają twórcze myślenie, kreatywność oraz koordynację wzrokowo- ruchową. Młody budowniczy może tworzyć wszystko, a jedynym ograniczeniem jest w tym wypadku jego własna fantazja.

Ciekawą pozycją w ofercie innych klocków plastikowych Urwis.pl są klocki BIG. Zestawy BIG skierowane są do najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się łączyć poszczególne elementy i tworzyć konstrukcje. Są świetnym wprowadzeniem w świat klocków i idealnym sposobem na rozwinięcie kreatywności, wyobraźni i wrodzonych zdolności manualnych. Ponadto klocki BIG to mnóstwo wciągającej na długie godziny zabawy. Edukacyjna zawartość tych zestawów świetnie łączy się z atrakcyjną kolorystyką i miłym dla oka wyglądem zabawek.

Klocki BIG to zazwyczaj zestawy, które swoją tematyką nawiązują do popularnych bajek. W ofercie Urwis.pl znajdziesz takie serie, jak BIG Świnka Peppa, BIG Masza i niedźwiedź, czy BIG Hello Kitty. Wybierz jeden z dostępnych u nas zestawów i podaruj maluchowi, aby wraz z ulubionymi bohaterami bajek mógł budować i tworzyć codziennie nowe konstrukcje i rozwijać swoje zdolności. Kupując w Urwis.pl możesz mieć pewność, że dostaniesz najlepszy produkt w doskonałej cenie.