Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Klocki plastikowe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 110.72

Najlepsza cena

 
PLN 236.44

Najlepsza cena

 
PLN 141.75

Najlepsza cena

 
PLN 356.33

Najlepsza cena

 
PLN 205.43

Najlepsza cena

 
PLN 254.27

Najlepsza cena

 
PLN 78.18

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Klocki plastikowe dla dzieci

Bogata oferta klocków plastikowych w sklepie internetowym Urwis.pl to nie tylko tak popularne marki, jak Lego, Cobi, czy Playmobil. To także klocki innych, mniej znanych, aczkolwiek również godnych zaufania marek. Chcemy, aby każdy klient mógł wybrać taki produkt, jaki najbardziej odpowiada potrzebom jego i jego dziecka. Dlatego każdego dnia do oferty wprowadzane są nowe produkty bądź też nowe marki. Pragniemy wywoływać uśmiech i sprawiać satysfakcję. Dbamy więc także o to, by nasze klocki plastikowe prezentowały najwyższą jakość i były absolutnie bezpieczne.
Zabawa klockami to ogromna frajda, ale także coś, co ma pozytywny wpływ na rozwój. Klocki, jak nic innego rozwijają twórcze myślenie, kreatywność oraz koordynację wzrokowo- ruchową. Młody budowniczy może tworzyć wzystko, a jedynym ograniczeniem jest jego własna fantazja.
W kategorii inne klocki plastikowe dużą grupę stanowią produkty Mega Bloks. Ten producent oferuje wiele zestawów klocków, z czego na szczególną uwagę zasługują klocki edukacyjne, np. Autobus do nauki literek, czy klocki na licencji, np. Barbie.
Inną marką klocków plastikowych dostępnych w ofercie Urwis.pl jest Banbao. Ich zestawy są przeznaczone w dużej mierze do chłopców, gdyż przedstawiają różnego rodzaju roboty bądź pojazdy.
Dla maluszków polecamy zestawy klocków plastikowych Clemmy. Z tych kolorowych klocków dziecko zbuduje wszystko, co podpowie mu głowa.
Produkty Aeroplast oraz Quercetti znajdujące się w ofercie Urwis.pl to również dobrej jakości produkty, które serdecznie polecamy!