Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kalendarze adwentowe w 2020 roku

Okres świąteczny nadejdzie, zanim się zorientujemy – grudzień już naprawdę blisko! Możliwe, że zacząłeś myśleć o bożonarodzeniowych prezentach dla dzieci i o tym, jak udekorujesz choinkę w tym roku - ale cokolwiek robisz, nie zapominaj o ich kalendarzach adwentowych!

Oczekiwanie na Święta i przygotowania do tej specjalnej okazji są prawie tak magiczne, jak sam wielki dzień, a otwarcie nowego okna i poczęstunek podczas odliczania dni tylko dodaje magii.

Zobacz wszystkie kalendarze adwentowe w naszym sklepie

Kalendarze adwentowe dla dzieci przeszły długą drogę od czasu wydania kartonowych wersji, które ujawniały tylko obrazek. Obecnie możesz dostać zestawy Lego, zabawki Disneya czy Barbie.

Zebraliśmy razem to, co najlepsze i każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dla malucha, który ma bzika na punkcie samochodów, czy też fanatyka Harry Pottera. Bardziej popularne kalendarze adwentowe dla dzieci często się wyprzedają - warto więc sprawdzić naszą ofertę i zamówić je wcześniej.


Najlepsze kalendarze adwentowe dla chłopców i dziewcząt w każdym wiekuLEGO Klocki Harry Potter Kalendarz adwentowy 


Wiek: Od 7 lat

Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter zawiera 24 zabawki z tej serii. Zestaw zawiera sześć minifigurek, a do tego znajome przedmioty i niezwykłe akcesoria z filmów o Harrym Potterze. Czas oczekiwania na Boże Narodzenie, Twoje dzieci będą mogły zająć budowaniem z klocków LEGO. Zanim wszystkie drzwiczki zostaną otwarte, dzieci będą miały wszystko, czego potrzebują, aby odtworzyć magiczny Bal Bożonarodzeniowy w Hogwarcie.


 Auta. Mikroauta Kalendarz adwentowy  


Wiek: Od 3 lat

Kolorowy kalendarz adwentowy firmy Disney i Pixar jest dla małoletnich fanów wyścigów od lat 3. Odkryj pięć miniaturowych pojazdów odlewanych ciśnieniowo takich jak: Cruz Ramirez, Zygzak McQueen i Jackson Sztorm, a także akcesoria o tematyce samochodowej. Dzieci będą otwierać codziennie przez 24 dni, aby znaleźć wyścigowe niespodzianki o tematyce filmowej, dopóki nie znajdą wszystkie zabawki do zabawy przez cały rok.


 Kalendarz Adwentowy 2,4 GHz Helikopter RC Wiek: Od 12 lat

Dzięki kalendarzowi adwentowemu Carrera RC z helikopterem, starsze dzieci będą miały dużo zabawy przez Święta jak i cały następny rok. W zestawie znajdują części do zmontowania tak jak: baterie, kabel USB do ładowania mobilnego i ergonomiczny 3-kanałowy kontroler. Śmigłowiec jest odpowiedni dla osób w wieku od 12 lat i starszych.


 Kalendarz Adwentowy Barbie  


Wiek: Od 3 lat

Pierwszego dnia grudnia fani lalek otwierają drzwi, aby odsłonić Barbie oraz jej ubrania, akcesoria czy inne elementy do zabawy. W ten sposób możemy lalkę Barbie przebrać za księżniczkę czy wróżkę. Kalendarz adwentowy Barbie Dreamtopia zachwyci dzieci 24 upominkami w tym tiarą, naszyjnikami, zwierzątkami i zastawami do podwieczorku.


 Kalendarz adwentowy 2020 Schleich Farm World  


Wiek: Od 3 lat

Ten kalendarz adwentowy dla dzieci jest dla małych miłośników zwierząt - zawierające wszystkie zwierzęta bardzo realistyczne. Kalendarz adwentowy Schleich FARM WORLD zawiera 24 niespodzianki, w tym świnia, koń, koza i kot - a nawet pluszowy miś. Figurki Schleich tworzone są z dbałością o każdy szczegół.


 Kalendarz adwentowy L.O.L. Surprise


Wiek: Od 3 lat

Małe stylistki oraz młode fanki mody pokochają te zabawki. Zestaw L.O.L. Surprise to kalendarz adwentowy, który zawiera limitowaną edycję laki L.O.L. - Tricksta BB - i 24 fantastyczne modowe stroje do rozpakowania każdego dnia grudnia, w tym odlotowe sukienki, glamourowe akcesoria i śliczne buty.

powrót