Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Jesienne ubranka dla niemowlaka

Kiedy kończy się lato i dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze czas kupić jesienne ubranka dla niemowlaka! Jeszcze przed rozpoczęciem kompletowania wyprawki dla dziecka na ten chłodny czas, warto dowiedzieć się, jakie warunki powinna spełnić taka odzież. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie ubranek, które powinny towarzyszyć spacerom i codziennym aktywnościom malucha w trakcie zestawienia. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie ubrania dla dzieci na jesień warto zakupić!

 

Naturalne materiały oraz warstwy 


Okres jesienno-zimowy jest dla wszystkich rodziców szczególnym wyzwaniem. W tym sezonie pogoda może zmieniać się regularnie w ciągu jednego dnia, na to warto przygotować malucha, ubierając go na spacer. Dziecięce ubranko na okres jesienny powinno być przewiewne, a jednocześnie stanowić dobrą izolację termiczną. Dlatego najlepiej sięgać po odzież wykonaną z naturalnych materiałów takich jak bawełna, które pozwalają skórze maluszka oddychać. Pamiętaj też, aby ubierać niemowlaka na tzw. cebulkę, abyś mógł zdjąć wierzchnią warstwę w razie nagłego ocieplenia pogody w trakcie spaceru.


Kombinezon dla niemowlaka 


Kluczowym elementem garderoby dziecka w tym okresie jest okrycie wierzchnie. Ciekawym pomysłem jest kombinezon na jesień dla niemowlaka, wykonany z mocno izolującej tkaniny, który przyda się na chłodniejsze dni. Takie akcesorium zapewnia optymalną temperaturę nóżkom oraz tułowiowi maluszka i jest bardzo łatwe w zdejmowaniu w razie potrzeby zmiany pieluchy lub przebrania dziecka. Zastanawiasz się, jaki kombinezon dla niemowlaka na jesień wybrać? My polecamy modele z pluszowych materiałów zaopatrzone w kaptur, które dodatkowo chronią główkę przed przewianiem.

 

Akcesoria na spacery z niemowlakiem 


Wybierając ubranka jesienne dla chłopca lub dziewczynki, pamiętaj także o akcesoriach. Przydadzą się na pewno ciepłe skarpetki z naturalnego materiału, a także wygodne i dobrze dopasowane buciki. Dzięki takiemu zestawowi możesz zawsze zdjąć obuwie, kiedy maluszkowi będzie zbyt gorąco. Do tego koniecznie dobierz nakrycie głowy dobrze izolujące ciepło, najlepiej wykonane z grubej bawełny.

Ubrania na jesień dla dzieci
powrót