Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Jakie puzzle i układanki są najlepsze?

Układanie puzzli to doskonała zabawa bez względu na to, ile mamy lat. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo pozycji z tej kategorii, przez co znalezienie odpowiedniego produktu mogą sprawić Ci wiele trudności. Dlatego opracowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, które polecają się dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wszystkie prezentowane puzzle dostępne są do kupienia w naszym sklepie internetowym w bardzo dobrych cenach.

 

Puzzle piankowe!

Chociaż ten typ zabawek przeważnie przeznaczony jest dla starszych dzieci, ze względu na dużą ilość małych elementów, to także dla najmłodszych pociech nie zabrakło ciekawych opcji! Jeśli chcesz zapewnić latorośli bezpieczną zabawę na wiele godzin, musisz sprawdzić puzzle piankowe! Wykonane z miękkiego, syntetycznego tworzywa mogą być używane przez maluchy, które ukończyły 10 miesięcy. Szczególnie polecamy model Yellow Luno, składający się z czarno-białych elementów, które można układać w dowolnych konfiguracjach, ćwicząc wyobraźnię przestrzenną.

puzzle dla dzieci


A może wypróbować puzzle 3D?

Jedną z popularniejszych opcji z tej kategorii są puzzle 3D, które zapewnią wiele rozrywki dla całej rodziny. Po złożeniu można je wyeksponować w widocznym miejscu w pokoju dziecinnym lub salonie, zyskując ciekawą dekorację. Dla chłopca pasjonującego się motoryzacją polecamy model Lamborghini Huracan. Poza tym może cię zainteresować Statek Parowy Missisipi, a także Statua Wolności lub Tajemnicza Skrzynia. Mamy też wiele puzzli 3D z cyklu architektonicznego, które spodobają się również dorosłym użytkownikom. Zabawa nimi to bardzo wymagająca rozgrywka, jednak złożenie całości zapewni maluchowi mnóstwo satysfakcji.

 

Tradycyjne puzzle dla dziecka

Na Twoją uwagę zasługują także tradycyjne puzzle dla dziecka, które nadal nie wyszły z mody! Układanie kompozycji z niewielkich elementów to prawdziwy trening dla mózgu, co jest szczególnie korzystne dla rosnących maluchów, lecz także dla ich rodziców. Po złożeniu całości zyskujesz ciekawą dekorację do ozdobienia ściany, która będzie przypominać dziecku o trudzie, włożonym w układanie puzzli.

Puzzle 3D
powrót