Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Jaki zestaw Barbie wybrać dla dziecka?

Już od sześciu dekad lalki Barbie cieszą się uznaniem dziewczynek na całym świecie. Kolejne pokolenie dzieci czerpie radość z zabawek firmy Matell, która systematycznie proponuje nowe produkty dla najmłodszych. Masz do dyspozycji różnorodne zestawy Barbie, dostępne do kupienia w naszym sklepie internetowym w bardzo dobrej cenie. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki artykuł, w którym znajdziesz informacje na temat najciekawszych pozycji z katalogu marki Matell.Popularne lalki Barbie

Jedną z popularniejszych opcji wśród naszych klientów jest seria Przygody Księżniczek. Znajdziesz w niej wiele ciekawych lalek wykonanych z dużą dokładnością, które na pewno spodobają się Twojej córce. Każda lalka Barbie z tej kategorii sprzedawana jest w zestawie z pięknym strojem, a także kompletem zjawiskowych gadżetów. 

Daisy to różowo włosa księżniczka w nietuzinkowym ubraniu, której towarzyszy słodki piesek. Z kolei Renee i Teresa to nowoczesne dziewczyny zaopatrzone w smartfony. Ubranka dla tych Barbie są bardziej stonowane, jednak nadal wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi.

W przypadku małej miłośniczki mody polecamy szczególnie model Fashionistas, w którym znajdziesz figurkę przedstawiającą blondwłosą dziewczynę ubraną w stylową kreację. Mamy też lalki Barbie z serii Kariera wykonujące różnego typu zawody – idealna opcja, aby zachęcić dziecko do ciekawej pasji. Masz do wyboru m.in. model Tenisistka oraz Strażniczka Leśna. Sprawdź też koniecznie figurki przedstawiające Kena, który jest wiernym towarzyszem kultowej lalki Matell.

Akcesoria dla lalek Barbie

Kompletując prezent dla swojej córki, nie zapomnij sprawdzić również akcesoria dla lalek Barbie , które mamy w ofercie. Jedną z ciekawszych pozycji jest bez wątpienia cyfrowy aparat fotograficzny, dostępny u nas również w wersji wodoszczelnej! 

To doskonała opcja na wakacje nad wodą, urządzenie wyróżnia się piękną kolorystyką, na obudowie znajdziesz wizerunek lalki Matella. Poza tym może Cię zainteresować też domek dla Barbie, a także samolot oraz centrum Spa.powrót