Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Jaką zabawkę interaktywną wybrać?

Jaką zabawkę interaktywną wybrać? 

Zabawki interaktywne- coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez rodziców. Grają, śpiewają, czy mówią wspomagając rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia.  Kolorowe i uśmiechnięte zachęcają do zabawy. Jaką zabawkę interaktywną wybrać? Wybór na polskim rynku jest ogromny i może przyprawić o zawrót głowy, a my postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Na co zwrócić uwagę kupując zabawkę interaktywną?

 Zanim wybierzesz najlepszą interaktywną zabawkę, zwróć uwagę na kilka istotnych aspektów:

  • Jakość-  dobre jakościowo zabawki, które spełniają wszystkie konieczne normy, zawsze są opatrzone certyfikatem CE. Jest to deklaracja producenta, że zabawki zostały wykonane zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w Unii Europejskiej.
  • Sprawdzone marki- w przypadku zabawek interaktywnych warto wybierać w tym, co proponują sprawdzone firmy. Zabawki Fisher Price to zawsze dobry wybór. Dobrze sprawdzą się również zabawki interaktywne Smily, Clementoni, jak również zabawki interaktywne Vtech.
  • Funkcje- zanim wybierzesz zabawkę, zapoznaj się dokładnie z funkcjami, w które jest wyposażona. Być może okaże się, że Twoje dziecko posiada już coś o podobnych funkcjonalnościach i warto wybrać inną propozycję.

Jaką zabawkę wybrać? 

W sklepie Urwis.pl znajdziesz ogromny wybór zabawek interaktywnych i edukacyjnych. Spośród prawie 250 zabawek, zwróć uwagę na kilka pozycji.

 Interesującą zabawką, która od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością jest Szczeniaczek Uczniaczek popularnej marki Fisher Price. Pluszowy,  sympatyczny piesek zainteresuje nawet półroczne dzieci i będzie wspierać ich rozwój na każdym etapie. Tryb edukacyjny nauczy malucha nowych słówek,  zwrotów, literek, cyferek i kolorów poprzez  wesołe piosenki oraz rymowanki. Szczeniaczek wyposażony jest w poziomy nauki, które dostosowują się do  umiejętności dziecka.


Stolik edukacyjny to doskonała propozycja dla każdego ciekawego świata malca. Blat stanowi niejako „centrum dowodzenia”, na którym znajduje się mnóstwo guziczków, przycisków, światełek, czy grzechotek. Naciśnięcie lub chwycenie elementu  uaktywnia jedną z funkcji zabawki- melodyjkę, dźwięk czy światełko. Jedną z ciekawszych propozycji jest Stoliczek edukacyjny Smily. 
Edukacyjny fotelik malucha Fisher Price to coś, czego nie może zabraknąć w waszej kolekcji. Żółty fotel gwarantuje świetną zabawę, która uczy. Zabawka wie, kiedy dziecko niej siedzi i potrafi zasygnalizować to odpowiednimi zwrotami. 50 piosenek i melodyjek nigdy się nie znudzi, a wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach.


Naukę chodzenia również można połączyć ze świetną zabawą. Wystarczy odpowiedni chodzik wyposażony w panel edukacyjny. Taki produkt oferuje marka Vtech. Chodzik gawędziarz to prawdziwy hit. Panel aktywności można zdjąć i użyć jako osobną zabawkę, dzięki której maluch pozna literki, cyferki, kształty i kolory. Stabilna konstrukcja ułatwia naukę chodzenia i czyni ją czystą przyjemnością.

Zabawka interaktywna, niezależnie od tego jaką wybierzesz gwarantuje wiele walorów edukacyjnych oraz doskonałą zabawę. Zabawki funkcyjne są zawsze doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka.


powrót