Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pozostałe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Inne zabawki interaktywne


Sklep internetowy Urwis proponuje wiele interesujących pozycji dla najmłodszych użytkowników, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku! Przygotowaliśmy różnorodne zabawki interaktywne, dostępne w sprzedaży w bardzo konkurencyjnej cenie. Wybieraj pośród ciekawych produktów dla maluchów w każdym wieku i zapewnij swojej latorośli rozrywkę i edukację w jednym.

Nowoczesne zabawki interaktywne dla dziecka mają bardzo dobry wpływ na jego rozwój. Z ich pomocą maluch uczy się odpowiadać na różnego rodzaju bodźce, jednocześnie doskonale się bawiąc. W ofercie naszego sklepu online zebraliśmy wyłącznie pozycje od najlepszych producentów, którzy specjalizują się w branży dziecięcej. Wszystkie opcje z katalogu są bezpieczne i certyfikowane, w trakcie zakupów musisz tylko zwrócić uwagę na wymagania wiekowe dotyczące konkretnej pozycji.

Wybierając zabawki interaktywne dla 2 latka, najlepiej sięgnąć po nasze niesamowite maskotki, które znajdziesz tutaj w wielu odsłonach. Sowa, kot czy pies w wersji interaktywnej dostarczą maluchowi wiele niezapomnianych wrażeń! Po aktywowaniu pluszaka z jego wnętrza wydobywają się dźwięki i wibracje, które działają stymulująco na dziecko, ucząc je rozpoznawać różnego typu bodźce. Poszczególne maskotki mają też wbudowaną opcję śpiewania piosenek, dzięki czemu brzdąc może rozwinąć swój słuch oraz umiejętności wokalne.

Sklep internetowy Urwis to nie tylko zabawki interaktywne dla niemowląt! W naszej ofercie znajdziesz też wiele ciekawych opcji dla nieco starszych dzieci. Dużą popularnością w naszym asortymencie cieszy się pozycja Łowca Duchów, polecana zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W trakcie zabawy Twoja pociecha rozwinie swój spryt i umiejętności zręcznościowe. Produkt składa się z głowy wyświetlającej duchy oraz urządzenia miotającego laser, które służy do ich łapania. Zabawka zapewnia niezapomnianą rozrywkę na wiele godzin, w dodatku oferujemy ją w dobrej cenie, więc nie możesz przegapić okazji! Na szczególną uwagę zasługuje też Magia Gwiazd, doskonała zabawka interaktywna dla 5 latki oraz dla nieco starszych dziewcząt.