Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

SPIN MASTER Maskotka interaktywna Present...

0.0 

SPIN MASTER Maskotka interaktywna Present Pets Tęczowa Wróżka

Nr katalogowy: WFSPSB0U9061372

  • Kolor: Mix
  • Wymagania wiekowe: 5 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Pieski
Zobacz pełną specyfikacje
0.0 

Niedostępny

Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

Ikona Urwis

Maskotka interaktywna szczeniak Present Pets zaprasza do zabawy!

Maskotka interaktywna Present Pets Tęczowa Wróżka

Dzieciaki na całym świecie pokochały Present Pets za ich przeuroczą osobowość! Teraz pojawiły się nowe rasy i zabawa może zacząć się na nowo. Poznajcie fantastyczne interaktywne pieski, które aż nie mogą się doczekać, aż je rozpakujecie! Wesoło rozrywają opakowanie łapkami, by jak najszybciej znaleźć się w rączkach nowego właściciela!

Present Pets to jedyne prezenty, które rozpakowują się same! Wystarczy pociągnąć za wstążkę u góry, a pudełko zacznie szczekać i się trząść. Wesoły szczeniak bardzo chce już wyjść, więc zacznie otwierać powoli pudełko, by na końcu wyważyć jego przednią część i pokazać się w całości. Jakiego szczeniaka przytulimy tym razem?

Ikona Urwis

Fantastyczny prezent dla dzieci, które kochają interaktywne pieski

Maskotka interaktywna Present Pets Tęczowa Wróżka

Ciekawskie pięciolatki kochające niespodzianki z chęcią sięgną po ten niesamowity zestaw z interaktywnym szczeniakiem. Dopóki opakowanie się nie otworzy, nie będą wiedziały, jakiego szczeniaka mają, więc samo otwieranie przyniesie masę radości. Interaktywna maskotka pieska może mieć dwa warianty: Missy lub Blossom!

Każdy z nich ma błyszczącą tiarę, kołnierzyk, pluszowe ciało i piękne lśniące oczy! Zabawka jest bardzo urocza i na pewno trafi do gustu każdego dziecka! Piesek Present Pets ma w zanadrzu masę fantastycznych funkcji – reaguje na głos, śpiewa piosenki, wydaje odgłosy, daje buziaki, szczeka, uwielbia się bawić, porusza łapami, ogonem, a także chichocze!

Ikona Urwis

Ponad 100 różnych akcji i dźwięków interaktywnego pieska Present Pets!