Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Puzzle

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 174.11

Najlepsza cena

 
PLN 69.8

Najlepsza cena

 
PLN 55.2

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Puzzle dla dzieci

Puzzle to popularna zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych rozrywka, niezmiennie od pokoleń towarzysząca nam w wolnym czasie. Ich historia sięga końca XVIII wieku, a za twórcę uważany jest londyński grawer i kartograf John Spilsbury. Puzzle- układanki składające się z kilkunastu do nawet kilku tysięcy elementów, których zasada jest najprostsza z prostych: należy ułożyć obrazek widoczny na opakowaniu.

Obecnie znamy mnóstwo rodzajów puzzli przeznaczonych do różnego rodzaju odbiorców. Ich ogromny wybór dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Posiadamy proste zestawy puzzli dla dzieci. Takie puzzle charakteryzują się niewielką ilością elementów i stosunkowo prostymi obrazkami do ułożenia. Puzzle dla dorosłych natomiast z pewnością są o wiele bardziej skomplikowane. Zestawy mają więcej drobnych elementów, a grafiki są zdecydowanie trudniejsze. Tym bardziej, że układanki przybierają różnorodne formy- znamy chociażby puzzle 3D, 4D, puzzle panoramiczne, czy kuliste. Wybór jest ogromny, a frajda jeszcze większa.

Urwis.pl posiada w asortymencie niemalże wszystkie rodzaje zestawów puzzli od sprawdzonych producentów. Znajdziesz u nas produkty takiego giganta, jak Ravensburger, ale również innych marek, w tym Trefl, Castor, czy Clementoni.

Zakupy puzzli w naszym sklepie gwarantują zadowolenie i obsługę na najwyższym poziomie. Nasza ekipa każdego dnia uzupełnia ofertę puzzli i układanek o nowe produkty. Chcemy mieć pewność, że to, co sprzedajemy jest na najwyższym poziomie.

Puzzle dla dzieci i dorosłych 


Układanie puzzli to rozrywka, którą uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Drewniane, plastikowe czy inne – wszystkie będą ciekawe, by kreatywnie spędzić długie wieczory. Wszystkie puzzle rozwijają umysł, ćwiczą spostrzegawczość, skupienie, precyzję, a przy tym dają masę radości. Dzieci uwielbiają układać puzzle, a powstały w ten sposób rysunek przynosi im zawsze dużo satysfakcji i napełnia pewnością siebie. By zabawa była jeszcze lepsza, warto sięgnąć po akcesoria do puzzli, takie jak maty czy klej do puzzli.Jakie puzzle wybrać dla dziecka – klasyczne czy 3D?


By puzzle rozwijały umysł dziecka, powinny być dobrane do etapu jego rozwoju. Już chwila obcowania z układanką i puzzlami stymuluje mózg do działania, więc jest to idealny prezent w każdym wieku. Puzzle dla najmłodszych dzieci powinny mieć małą ilość obłych elementów, trochę starsze smyki mogą sięgnąć po bardziej skomplikowane zestawy z trudnymi obrazkami.

Ciekawą propozycją są także puzzle 3D dla dzieci i dorosłych. Wszystkie przemieniają się w fantastyczne trójwymiarowe modele. Większość zestawów puzzli 3D będzie trudniejszym wyzwaniem, które jednak przyniesie masę radości dla całej rodziny. Sprawdź wszystkie puzzle dla dzieci i dorosłych w sklepie internetowym z zabawkami Urwis.pl!