Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Puzzle Standard

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 43.89

Najlepsza cena

 
PLN 47.11

Najlepsza cena

 
PLN 18.79

Najlepsza cena

 
PLN 26.86

Najlepsza cena

 
PLN 7.29

Najlepsza cena

 
PLN 14.99

Najlepsza cena

 
PLN 47.5

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Puzzle standardowe

Nasz sklep posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór różnego rodzaju gier i puzzli. Największą grupę produktów w tej kategorii stanowią puzzle standard. W Urwis.pl znajdziesz kilkaset standardowych zestawów puzzli. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli miłośnicy układanek. Puzzle dla dzieci standard w ofercie Urwis.pl to przepiękne układanki z ulubionymi bohaterami bajek dla dzieci. Dla tych najmłodszych serdecznie polecamy proste zestawy puzzli z niewielką liczbą elementów. Z czasem można wprowadzać coraz trudniejsze i bardziej zaawansowane puzzle. Dorośli mogą przebierać w wieloelementowych układankach przedstawiających przepiękne pejzaże, zwierzęta, a nawet mapy, czy znane obrazy.

Urwis.pl posiada w swojej ofercie puzzle standard niemalże wszystkich czołowych producentów. Są u nas puzzle Ravensburger, Trefl, Educa, Clementoni, Dino, Castor, czy Alexander. To najwyższej jakości produkty, z ciekawymi i pięknymi obrazkami, z czego każdy wybierze coś dla siebie.

Układanie puzzli to nie tylko świetna rozrywka. To także coś, co niezwykle rozwija wyobraźnię, umiejętność logicznego myślenia oraz cierpliwość. Układanie puzzli jest idealne podczas długich, zimowych wieczorów. Wspólne układanie puzzli zacieśnia więzi i jest miłą formą spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych ludzi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą puzzli standard w ofercie Urwis.pl. Nasza kompleksowa oferta dostosowana jest do różnych potrzeb i upodobań. Cały czas wprowadzamy nowe produkty, tak, aby każdy miłośnik puzzli i układanek znalazł coś wyjątkowego. Chcemy, aby zakupy dawały maksimum satysfakcji, dlatego dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktów, ale także niskie ceny i profesjonalną obsługę klientów. Wybierz jeden z naszych produktów i ciesz się układaniem wyjątkowych puzzli w zaciszu własnego domu. Podaruj puzzle dziecięce swojemu maluchowi w prezencie i wesprzyj jego rozwój już od najmłodszych lat.