Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry karciane dziecięce

Pokaż filtry

Cena

PLN 3.3

Najlepsza cena

 
PLN 2.58

Najlepsza cena

 
PLN 21.84

Najlepsza cena

 
PLN 26.94
 
PLN 2.58

Najlepsza cena

 
PLN 2.58

Najlepsza cena

 
PLN 41.45

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Karty dla dzieci

NIe tylko dorośli lubią grać w karty. Kochają to także dzieci. Dlatego Urwis.pl przygotował coś specjalnego dla małych miłośników kart. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze gry karciane dziecięce. Takie talie kart dla dzieci są rewelacyjnym pomysłem na prezent. Maluchy mogą wspólnie zagrać i miło spędzić czas z kolegami i koleżankami.
 Nasza oferta gier karcianyh dla dzieci obejmuje kilakdziesiąt interesujących produktów. To w znakomitej większości popularne gry dla dzieci, jak Czarny Piotruś, ale także oryginalne, mniej znane gry. Szczególnie interesujące są karty dla dzieci na licencjach. Znajdziesz u nas np. karty domino Winx, talię Czarny Piotruś Kubuś Puchatek, grę Star Wars Tercet.
 Gry karciane dla dzieci w naszym sklepie to pięknie wydane talie, z kolorowymi obrazkami i przyjaznymi grafikami. Są świetnym upominkiem dla malucha. Kupując karty dziecięce w Urwis.pl możesz mieć pewność, że Twoje dziecko bawi się zabawkami bezpiecznymi, opatrzonymi odpowiednimi certyfikatam jakości. Dbając o naszych klientów, wciąż rozszerzamy ofertę produktową, wprowadzamy nowe pozycje i staramy się, by nasz asortyment był dostosowany do zróżnicowanych potrzeb i gustów. Urwis.pl to także gry karciane dziecięce w najniższych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wybierz jedną z talii dla dzieci i podaruj swojemu maluchowi interesującą grę.