Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry karciane

Pokaż filtry

Cena

PLN 61.86
 
PLN 87.91
 
PLN 66.33
 
PLN 60.31
 
PLN 55.66
 
PLN 90.47
 
PLN 26.49
 
PLN 28.95
 
PLN 2.58

Najlepsza cena

 
PLN 31.14

Najlepsza cena

 
PLN 41.72
 
PLN 53.06
 
Wczytywanie...

Gra w karty- rozrywka popularna i lubiana na całym świecie już od wielu lat. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór kart do gry. Posiadamy zarówno klasyczne talie kart, jak i talie specjalistyczne.

Oferta Urwis.pl zawiera całe mnóstwo najróżniejszych gier, puzzli i kart. Gry karciane są wspaniałą rozrywką, idealną na wieczór w gronie rodziny i przyjaciół. Gra w karty to jednak nie tylko zabawa. Posiada także liczne walory edukacyjne- uczy rywalizacji, strategicznego myślenia, a gry karciane edukacyjne w przystępny sposób przekazują wiedzę o świecie.

W Urwis.pl znajdziesz szeroki wybór gier karcianych skierowanych zarówno do dzieci, jak i nieco starszych graczy. Znajdziesz u nas zarówno popularne pozycje, jak chociażby karty Uno, jak i oryginalne tytuły. Takie pozycje, jak Albi Pomyśl i połącz: wszechświat, czy Bard Gra ryby, świat wokół nas w przystępny sposób przekazują wiedzę. Gry karciane na licencjach, np. Karty Gigant Myszka Mickey, czy Karty Frozen dla najmłodszych spodobają się małemu miłośnikowi bajek.

Niezależne od tego, którą grę wybierzesz, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafi najwyższej klasy produkt. Urwis.pl dokłada wszelkich starań, aby w ofercie znalazły się tylko wyroby sprawdzone, od cenionych producentów. Wiemy, że takie marki jak Trefl, Mattel, czy Adamigo sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom.  Gry karciane w Urwis.pl spełniają wszelkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej, a do ich produkcji wykorzystano tylko doskonałe materiały.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gier karcianych. Sklep z zabawkami Urwis.pl gwarantuje nie tylko szeroki i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb wybór, ale także błyskawiczną wysyłkę zamówienia i w pełni profesjonalną obsługę klienta. Chcemy, aby zakupy dawały mnóstwo satysfakcji i wywoływały uśmiech na twarzach.