Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

MATTEL Gra karciana Phase 10

PLN

Najlepsza cena

MATTEL Gra karciana Phase 10

Nr katalogowy: WGMAAR0UG097397

  • Wymagania wiekowe: 7 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Rodzaj: Inne
Zobacz pełną specyfikacje
47.33 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Układaj, główkuj i kombinuj z grą karcianą Phase 10

Gra karciana Phase 10

Najnowsza gra karciana od twórców UNO w stylu remika podbija serca graczy na całym świecie! To znana mechanika w ulepszonej wersji z jeszcze lepszymi zasadami. Jeśli kochasz ciekawe gry karciane, gra Phase 10 będzie strzałem w dziesiątkę. Tutaj będziemy musieli wykazać się sprytem, pomysłowością i być szybszymi niż nasi rywale!

Gra Phase 10 polega na układaniu kart w odpowiednie zestawy i kończenie kolejnych faz przed innymi. Każda faza dostosowana jest do rozdania. Specjalne karty utrudniające i ułatwiające grę dodatkowo wzmagają emocje i potrafią namieszać w rozgrywce! Przy grze Phase 10 nikt nie będzie się nudził!

Ikona Urwis

Ciekawa gra karciana w stylu gry remik

Gra karciana Phase 10

Phase 10 od twórców UNO zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Zasady gry są bardzo proste – rozgrywka polega na układaniu odpowiednich zestawów kart i wykładaniu ich na stół. By ukończyć grę, gracz musi ułożyć 10 różnych faz: np. 2 komplety po 3, 1 sekwens po 7 lub 7 kart w tym samym kolorze. Dopóki nie skończy jednej fazy, nie może przejść do następnej.

Jeśli jeden z graczy ukończył dany układ w kolejności, może zacząć układać następny. Osoba, której nie uda się ułożyć danego zestawu, musi próbować aż do skutku. Za karty, które zostaną nam na ręce, otrzymamy pod koniec rundy karne punkty. W grze znajdują się także specjalne „dzikie karty”, czyli klasyczny Joker oraz karta pominięcia, która sprawia, że ktoś traci swoją kolejkę.

Ikona Urwis

Propozycja dla rodziny i przyjaciół