Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry Słowne

Cena

PLN 76.92
 
PLN 47.24

Najlepsza cena

 
PLN 36.76
 
PLN 48.7
 
PLN 38.75

Najlepsza cena

 
PLN 31.07
 
PLN 45.2
 
PLN 45.2
 
Wczytywanie...

Gra słowna

Daj się wciągnąć w niesamowitą zabawę. Baw się i twórz nowe słowa, rozwijaj swoje słownictwo i pokonaj przeciwników. Gry słowne to idealne rozwiązanie na każde spotkanie z przyjaciółmi- w końcu to gwarancja świetnej zabawy i mnóstwo śmiechu, a także doskonałe ćwiczenie intelektualne.

Interesujące gry słowne dostępne są w ofercie naszego sklepu z zabawkami Urwis.pl . Posiadamy wiele interesujących tytułów, w tym prawdziwe hity, które od lat dosłownie uzależniają- kto z nas nie zna takich gier, jak chociażby Scrabble. Wiele osób z pewnością wciągnie się w grę Tic Tac Buum Junior, gdzie należy wymyśleć odpowiedni wyraz składający się z wylosowanych liter, zanim wybuchnie elektroniczna bomba zegarowa.

Te i wiele innych pozycji znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapewniamy najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Chcemy, aby gry słowne w Urwis.pl spełniały wszystkie oczekiwania, dlatego wciąż uzupełniamy ofertę o nowe pozycje, aby każdy mógł wybrać coś idealnego dla siebie i swoich bliskich. Gra słowna to z całą pewnością świetny pomysł na prezent, taki który dostarczy wiele radości i uśmiechu nie tylko obdarowanej osobie, ale także jej rodzinie i przyjaciołom. Wybierz jedną z dostępnych u nas gier słownych i przekonaj się, że to najlepszy wybór. Aby zakupy przynosiły maksymalną satysfakcję, zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówienia oraz w pełni profesjonalną obsługę klienta.