Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry Planszowe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 94.97

Najlepsza cena

 
PLN 57.2

Najlepsza cena

 
PLN 126.91
 
PLN 92.99
 
PLN 123.65

Najlepsza cena

 
PLN 161.47
 
PLN 61.86
 
PLN 143.66
 
PLN 94.94
 
PLN 60.31
 
PLN 62.12
 
PLN 66.96
 
PLN 176.42
 
Wczytywanie...

Oferta gier planszowych

Chyba każdy z nas w dzieciństwie grał w gry planszowe. Teraz wracają one do łask i stają się coraz popularniejsze nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Nic dziwnego. W końcu to bardzo fajna rozrywka, idealna na spotkanie ze znajomymi lub rodziną. Gry planszowe zacieśniają więzi międzyludzkie, uczą rywalizacji, logicznego i strategocznego myślenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gier planszowych. Posiadamy w tej kategorii kilkadziesiąt produktów. Znajdziesz u nas zarówno popularne od lat tytuły- każdy zna takie gry jak chociażby „Chińczyk”. Jednak oferta Urwis.pl to nie tylko klasyczne gry planszowe. To także szereg oryginalnych pozycji przeznaczonych dla graczy w różnym wieku i o różnych upodobaniach. Dzieci chętnie wybiorą gry planszowe na licencjach znanych bajek. Gra „Gdzie jest Nemo”, „Barbie La Moda”, czy gra „Smurfastic” będzie doskonałym pomysłem na prezent. Dorośli z pewnością mogą przebierać w grach planszowych dla starszych użytkowników. Z pewnością jedną z ciekawszych opcją są gry nawiązujące do czasów sprzed 1989 roku, np. gra Trefl „PRL Planszowa rozrywka ludowa”, czy Egmont „ Pan tu nie stał! Demoludy”.

Oferta gier planoszowych Urwis.pl to kilkadziesiąt produktów najwyższej jakości. Sprawdzone marki, takie jak Egmont, Trefl, Granna, czy niemiecki Ravensburger to niewątpliwie produkty godne polecenia, które charakteryzują się ciekawą fabułą, przepięknym wydaniem oraz wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów. Gry planszowe w Urwis.pl posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wszystkie obowiązujące w Unii normy jakości i bezpieczeństwa.

Urwis.pl dokłada wszelkich starań, aby oferta gier planszowych dostosowana była do indywidualnych upodobań. Dlatego, mając to na uwadze, wciąż wprowadzamy nowe, watościowe produkty. Kupując u nas gry planszowe możesz mieć pewność, że dostajesz to, co najlepsze w korzystnych cenach.