Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry Losowe

Cena

PLN 34.77

Najlepsza cena

 
PLN 22.02

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Gry losowe dla dzieci

Gra losowa to tego typu gra, w której szczególnie ważną rolę odgrywa czynnik losowy. Ich podstawowymi akcesoriami są zazwyczaj kości, karty, albo ruletki. To różnego rodzaju loterie, bingo, czy gra w marynarza. Tego typu gry są bardzo popularne wśród dużej liczby użytkowników, szczególnie takich, którzy lubią dreszczyk emocji.

Najróżniejsze gry losowe dostępne są w ofercie sklepu internetowego z zabawkami Urwis.pl. Posiadamy tylko doskonałej jakości produkty od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Wszystkie gry spełniają wygórowane oczekiwania klientów, ale także wszelkie obowiązujące w Unii Europejskiej normy jakości i bezpieczeństwa. Potwierdzają to liczne certyfikaty i atesty.

Oferta gier losowych w Urwis.pl to bogaty wybór produktów. Znajdziesz u nas grę Story Cubes oraz liczne rozszerzenia do niej. Posiadamy także Piatnik kości małe, czy kości pokerowe. Aby każdy mógł wybrać coś najodpowiedniejszego do swoich potrzeb i upodobań, stale wprowadzamy do oferty nowe produkty i marki. Chcemy, by zakupy w naszym sklepie były przyjemne i satysfakcjonujące dla wszystkich. Dlatego u nas dostaniesz tylko doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Błyskawiczna wysyłka to kolejny atut zakupów w Urwis.pl. Wybierz jedną z dostępnych w naszej ofercie gier losowych i zagraj wspólnie z przyjaciółmi- to wspaniały pomysł na miłe spotkanie.