Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry Edukacyjne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 54.87

Najlepsza cena

 
PLN 87.01
 
PLN 54.87

Najlepsza cena

 
PLN 13.05
 
Wczytywanie...

Edukacyjne gry

Nauka cyferek, literek, kształtów, czy kolorów jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna. Połączenie nauki z zabawą to najprostszy sposób, by rozwinąć podstawowe umiejętności dziecka oraz przekazać niezbędną wiedzę. Im wcześniej rodzice zadbają o edukację malucha, tym bardziej zaprocentuje to w przyszłości.

W nauce malucha bardzo przydatne są gry edukacyjne. Dobra gra edukacyjna to nie tylko świetna zabawa i przyjemnie spędzony czas z rodzicami. To także szybkie i proste przyswajanie wiedzy potrzebnej w późniejszym życiu. Ogromny wybór gier edukacyjnych dostępny jest w ofercie sklepu Urwis.pl. Znajdziesz u nas kilkaset najwyższej jakości produktów najlepszych marek, takich jak Clementoni, Adamigo, Jawa, Alexander, Trefl, czy Ravensburger.

W zależności od swoich i dziecka potrzeb, możesz wybrać najróżniejsze tytuły. Chcesz, aby dziecko nauczyło się liczyć? Wybierz grę Albi Brainbox Matematyka. Aby ćwiczyć pamięć warto wybrać jedną z naszych gier memory, np. Alexander Gra Pamięć 3D. Dzięki naszym grom edukacyjnym maluch może nauczyć się także języka angielskiego. Pomoże w tym np. gra Adamigo Angielskie Słówka. Nasze gry edukacyjne to także mnóstwo innych umiejętności i wiedzy, które maluch możesz w prosty sposób przyswoić.

Urwis.pl w swojej ofercie gier edukacyjnych oferuje tylko najwyższej jakości produkty. Gry odznaczają się nie tylko wyjątkowymi walorami edukacyjnymi, ale także przepięknym wydaniem. Posiadają konieczne certyfikaty i normy jakości zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą gier edukacyjnych. Podaruj jedną z nich swojemu dziecku i przekonajcie się, że nauka też może być fajna!