Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gra Zmysłowa wieża

PLN

Najlepsza cena

Gra Zmysłowa wieża

Nr katalogowy: WGAL0Z0US000R99

  • Wymagania wiekowe: 18 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Rodzaj: Zręcznościowe
  • Marka: Brak
Zobacz pełną specyfikacje
25.83 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Nie masz pomysłu na wieczór? Przedstawiamy Zmysłową wieżę!

Gra Zmysłowa wieża

Uwaga! Tylko dla pełnoletnich! Odważysz się zgrać w Zmysłową wieżę? To romantyczna odmiana klasycznej Jenga tylko dla odważnych. Już nie chodzi tylko o sprawne wyciąganie klocków i układanie ich na górze, ale również wykonywanie czasami bardzo odważnych zadań.

Zmysłowa wieża jest opcją dla par, ale również ciekawym sposobem na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi, którzy nie boją się wyzwań – wszystko zależy od was. Gra może być używana jako klasyczna drewniana układanka zręcznościowa lub wyjątkowy prezent dla drugiej połówki.

Ikona Urwis

Na czym polega rozgrywka w Zmysłowej wieży?

Gra Zmysłowa wieża

Zmysłowa wieża to dojrzalsza i bardziej intymna wariacja na temat klasycznej Jengi. Kostki są w ciepłych odcieniach, więc idealnie nawiązują do koloru uczucia – od czerwonego do jasnoróżowego. Można je ułożyć kolorami lub całkowicie pomieszać. Gracze będą powoli wyciągać klocki, uważając by nie przewrócić wieży. Kto ją przewróci – wykonuje zadanie wymyślone na początku gry przez wszystkich.

Ale to nie koniec zasad – na każdym klocku napisane jest zadanie, które trzeba wykonać, jeśli się wyciągnie dany klocek. Zadania są proste, ale i bardziej odważne, więc napięcie rośnie z każdym pociągnięciem. Wyzwania na klockach Zmysłowej wieży przeznaczone są dla par i fantastycznie pozwalają się bawić i zmysłowo spędzać czas.

Ikona Urwis

Idealny prezent 18+ na wieczór panieński, kawalerski lub Walentynki