Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

MATTEL Gra Scrabble Original

103.18 PLN
PLN

MATTEL Gra Scrabble Original

Nr katalogowy: WGMAAI0UJ009651

  • Wymagania wiekowe: od 10 lat
  • Płeć: Dziewczynki i chłopcy
  • Rodzaj: Słowne
  • Liczba graczy: 2 - 4
Zobacz pełną specyfikacje
103.18 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Kultowa gra dla całej rodziny Scrabble Original w nowej odsłonie od MATTEL

Gra Scrabble Original

Gry Scrabble Original od MATTEL nie trzeba nikomu przedstawiać. To gra planszowa dla całej rodziny, w której układamy słowa połączone ze sobą na zasadzie krzyżówki. Każda z płytek ma inną wartość punktową, więc trzeba naprawdę główkować, by zdobyć jak najwięcej punktów. Oryginalne Scrabble podbijają serca graczy na całym świecie od lat, rozwijając kreatywność i dając masę frajdy!

Cała rozgrywka tej planszowej gry słownej polega na układaniu słów poziomo i pionowo, wykorzystując chociaż jedną płytkę, która już leży na planszy. Każda płytka w oryginalnej grze Scrabble MATTEL ma swoją wartość, a zsumowane punkty płytek to wartość danego słowa. Plansza posiada także premie punktowe, których zasłanianie pomnaża nasze punkty. Ale uwaga – inni gracze też się na nie polują! Gra się kończy, gdy wyłożymy wszystkie płytki, a wygrywa ten, kto ma najwięcej punktów.

Ikona Urwis

Scrabble Original rozbudzą wyobraźnię, kreatywność i wzbogacą słownictwo!

Gra Scrabble Original oryginalne MATTEL

Gra Scrabble Original od MATTEL to idealny przepis na długie popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół. Układanie słów i wesoła rywalizacja w rozwijającej kreatywność grze planszowej sprawiły, że Scrabble to jedna z najbardziej popularnych gier planszowych na świecie. Scrabble wzmacniają strategiczne i analityczne myślenie u dzieci, wzbogacają zasób słów, kreatywność oraz potrafią wciągnąć na wiele godzin.

Granie w grę słowną typu łamisłówka czy układanka zachwyca zarówno dzieciaki, jak i dorosłych. Bywa nawet tak, że ci młodsi gracze z łatwością wygrywają ze starszymi! Scrabble Original także nie nudzą się zbyt szybko – każda rozrywka przecież jest inna! W instrukcji znajdziemy parę ciekawych niespodzianek i nietypowych sytuacji w grze, które urozmaicą Scrabble Original.

Ikona Urwis

Wysokiej jakości wykonanie gry Scabble Original MATTEL znane od lat