Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 24.46
 
Wczytywanie...

Akcesoria do gier i puzzli


W ciągu minionej dekady planszówki  znów zdobyły sobie szerokie grono oddanych fanów, zarówno wśród małych dzieci, jak i dorosłych osób. Dzięki takiej popularności amatorzy tej pasjonującej rozrywki mają obecnie do dyspozycji wiele interesujących pozycji wydawniczych, przeznaczonych dla użytkowników w każdym wieku. W sklepie internetowym Urwis również nie mogło zabraknąć produktów z tej kategorii. W asortymencie przygotowaliśmy także interesujące akcesoria dla graczy, wśród których dostępne są oryginalne rozszerzenia popularnych gier planszowych.

Obecnie producenci gier planszowych proponują swoim klientom wiele interesujących wydawnictw, które gwarantują niezapomnianą zabawę na wiele godzin. Wspólna rozgrywka w pasjonującą planszówkę to bardzo dobry sposób na spędzenie czasu w gronie znajomych czy rodziny. Wiele popularnych gier sprzedawanych jest w wersji podstawowej po okazyjnej cenie. Dzięki temu można sprawdzić, czy produkt nam się podoba i ewentualnie dokupić do niego ciekawe rozszerzenia. W naszym asortymencie można znaleźć liczne elementy do gier planszowych, które także dostępne są w sprzedaży w sklepie Urwis.

Serie Potwory w Tokio  oraz w Nowym Jorku  to jedne z popularniejszych planszówek ostatnich lat, które przeznaczone są dla dzieci. Obie gry są na tyle interesujące, że chętnie uczestniczą w nich również osoby dorosłe. Dużą zaletą tego wydawnictwa jest też możliwość dokupienia kolejnych elementów, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają wspólną zabawę. W naszym sklepie akcesoria do gier z serii Potwory dostępne są w wielu odsłonach. Na szczególną uwagę zasługują dodatki King Kong oraz Anubis, które zostały wykonane z największą dbałością o detale.

Wśród naszych dodatków do popularnych wydawnictw można znaleźć również różnorodne akcesoria do puzzli. W asortymencie sklepu dostępne są m.in. maty do układania, które z pewnością ułatwią zabawę. Warto zapoznać się także z pozostałym katalogiem, który jest pełen ciekawych zabawek oraz akcesoriów dla dzieci w każdym wieku.