Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Gry planszowe Funiverse w sklepie z zabawkami

Gra Feelinks

93,57

49,77PLN

Dostępny!

Gra Hunowie

89,77

49,77PLN

Dostępny!

Gra Ilos - Funiverse

99,26

59,74PLN

Dostępny!

Gra Kemet

146,54PLN

Dostępny!

Gra Kemet Set

117,08PLN

Dostępny!

Gra Laguna

89,77

45,78PLN

Dostępny!

Gra Mafiozoo

74,72

19,95PLN

Dostępny!

Zabawki z kodem rabatowym 5 pln (w koszyku wklej kod ZABAWKI5)


Funiverse, nowoczesne gry planszowe.

Funiverse, to produkt czołowego dystrybutora i importera zabawek, gier, figurek, modeli i puzzli w Polsce - Rekman. W swojej ofercie posiada ponad 25 tysięcy produktów, a od niedawna, swoją ofertę poszerzył o nowe tytuły gier planszowych.


Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, Rekman stworzył zupełnie nowe wydawnictwo – Funiverse. Idea jest prosta, produkcja gier planszowych, które wymagają zaangażowania, a przy tym przynoszą mnóstwo frajdy.


Planszówka Ilôs swoją premierę miała z końcem sierpnia 2018 roku. Dogłębne testy przed wprowadzeniem na rynek, skutkują grą kompletną i dopracowaną. Zostaniesz bogatym kupcem, odkryjesz nowe wyspy oraz osiedlisz tam swoich eksploratorów. Ich zadaniem będzie budowa kopalń, plantacji i fortec. Będziesz wydobywał, bronił swoich zasobów i spiskował przeciwko innym graczom. Niezależnie od wieku, gra jest prosta i przystępna dla każdego. Pamiętaj jednak, że wymaga strategicznego podejścia.


Przenosząc się do średniowiecznych królestw, poznasz Paper Tales. Fantastyczne istoty, wielcy herosi i świat znoszący nieustające wojny. Jako gracz, będziesz miał możliwość stworzenia nowego biegu historii. Paper Tales jest grą karcianą z własną planszą nazywaną „Torem punktacji”. Gracze jednocześnie wykładając swoje karty toczą bitwy, generują dochody i konstruują budynki, które dają możliwości zdobywania punktów. Odpowiednia strategia, przewidywanie ruchów przeciwnika, to właściwa droga do bycia prawowitym władcą, który zjednoczy wrogie królestwa!


W 1991 roku, powstała kultowa gra na PC, Cywilizacja. Carta Impera Victoria, w skrócie CIV to gra planszowa nawiązująca do Cywilizacji Sid’a Meier’a. W każdej chwili możesz zostać dyplomatą, który rozwinie swój starożytny naród do granic możliwości i zyska władzę nad innymi. Gracze do dyspozycji mają 4 planszetki, 104 karty oraz metalową monetę kultury. Walcząc o armię, rozwój nauki czy kulturę zyskasz przewagę nad pozostałymi graczami. Uruchom swoje dyplomatyczne umiejętności, zawieraj sojusze, aby zapobiec wygranej przeciwnika. Zachowaj ostrożność, aby Twój przyjaciel w następnej turze nie okazał się wrogiem.


Zostań władcą mórz


Little Big Fish, to kolejny tytuł z nowej serii gier planszowych od Funiverse, który dostarczy wielu niezapomnianych chwil. Gra dla dwóch graczy, którzy rywalizują o to, kto szybciej pożre rybki przeciwnika. W każdej turze, przesuwasz swoją rybkę o dwa pola, pamiętając o tym, że mogą się one poruszać jedynie prostopadle. Przed rozpoczęciem ruchu, rozpatrz efekt pola aby nie popełnić strategicznego błędu. Plankton sprawi, że Twoje rybki urosną, a nowe rybki dodasz do gry z pomocą pola narodzin. Wykorzystaj wraki statków, aby przedostać się do przeciwnika. Gratisową rybkę, obrót planszetki albo złowieszczy rybak czeka na Ciebie na polu „?”. Zjedz pierwszy pięć rybek przeciwnika i zostań władcą mórz.