Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kalendarz adwentowy Wild Life 2021

126.75 PLN
PLN

Najlepsza cena

Kalendarz adwentowy Wild Life 2021

Nr katalogowy: WFSLHZ0UC098272

  • Wymagania wiekowe: 3 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
Zobacz pełną specyfikacje
126.75 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Wyczekuj świąt ze wspaniałym Kalendarzem adwentowym Wild Life 2021! 

Kalendarz adwentowy Wild Life 2021

Każdy wie, że najlepsze w świętach jest oczekiwanie na nie. Nic nie buduje świątecznej atmosfery lepiej, niż rzucenie się w wir przygotowań, wyciąganie świątecznych ozdób i oczywiście odliczanie dni do gwiazdki. A radosny czas czekania może stać się jeszcze bardziej ekscytujący z wyjątkowym Kalendarzem adwentowym Wild Life 2021!

Ta fenomenalna propozycja od marki Schleich, produkującej najbardziej realistyczne figurki zwierzątek, będzie idealnym przedświątecznym podarunkiem dla każdego smyka powyżej 3-go roku życia, który bardziej od słodyczy lubi wesołą zabawę i radosne odkrywanie! 

Ikona Urwis

Dzięki Wild Life 2021 każdy dzień grudnia będzie wyjątkowy! 

Kalendarz adwentowy Wild Life 2021

W tym roku marka Schleich przygotowała dla wszystkich małych miłośników przyrody, rozbudowany pakiet znakomitych niespodzianek, które wspólnie stworzą kompletną scenkę rodem z safari! Za 24-ema drzwiczkami czekają na was zarówno figurki zwierzaków, takich jak np. mały słonik, wszędobylski lemur czy energiczna surykatka, oraz liczne akcesoria, wśród których znajdziecie skrzynię z kosztownościami, wiaderko, łopatkę i wiele innych!

Nad tym dzikim stadkiem zapanuje figurka prawdziwego poszukiwacza skarbów. Żeby jednak zgromadzić komplet elementów i odgrywać z nimi pełne przygód historyjki, dzieciaki będą musiały cierpliwie, dzień po dniu odkrywać kolejne niespodzianki Kalendarza adwentowego Wild Life 2021. Dla każdego z nich będzie to fascynująca zabawa, która potrwa niemalże cały miesiąc, aż do świąt!  

Ikona Urwis

Dobierz Kalendarz adwentowy odpowiednio do upodobań swojej pociechy!