Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Schleich - Natura

Cena

PLN 21.73

Najlepsza cena

 
PLN 17.05
 
PLN 21.73
 
PLN 17.05
 
PLN 22.91
 
PLN 17.05
 
PLN 22.91

Najlepsza cena

 
PLN 21.73
 
Ostatnia sztuka!
PLN 21.73

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Figurki Schleich - Natura


Większość dzieci uwielbia zwierzęta, dotyczy to zarówno małych dziewczynek, jak i chłopców. Nic zatem dziwnego, że zabawki przedstawiające różne gatunki fauny cieszą się tak dużym powodzeniem w naszym sklepie. Przygotowaliśmy niesamowite figurki Schleich Natura, które cieszą się dużym powodzeniem wśród młodszych użytkowników w całej Europie. Doskonale sprawdzą się na prezent dla pociechy i rozbudza w niej pasję do kolekcjonowania. Sprawdź nasz bogaty asortyment i wybierz najlepszy model dla swojej pociechy.


Niemiecka marka Schleich powstała w pierwszej połowie XX wieku i już na początku swojej działalności zrobiła duże zamieszanie w branży zabawek. Założycielowi firmy, Friedrichowi Schleichowi od samego początku przyświecała wizja popularyzacji świata przyrody wśród najmłodszych. Dlatego zwierzęta Schleich od zawsze wyróżniały się realizmem i dużą dbałością o detale. Dzięki figurkom marki dzieci mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych gatunkach, jednocześnie tworząc niesamowitą kolekcję.


Dla malucha lubiącego konie figurki Schleich będą doskonałym prezentem. Producent przygotował bardzo duży wybór różnorodnych modeli, przedstawiających te piękne zwierzęta. Ogromna dbałość o szczegóły oraz intensywne barwy sprawiają, że każdy produkt wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Figurki koni Schleich przedstawiają zwierzęta w pozycjach charakterystycznych dla tego wspaniałego gatunku. To wszystko sprawia, że zabawki nie tylko dostarczą dziecku mnóstwo radości, ale też będą pięknie prezentować się na półce.


Jednak figurki Schleich to nie tylko konie, oferta naszego sklepu obejmuje też wiele innych gatunków. Jeśli Twoje dziecko zafascynowane jest światem dinozaurów, to nie mogłeś lepiej trafić. Znajdziesz u nas wspaniałe modele przedstawiające najpopularniejsze gatunki tych pradawnych stworzeń. Każdy z nich prezentuje się jak prawdziwe dzieło sztuki i został wykonany w bardzo realistyczny sposób. Sprawdź też akcesoria dla koni Schleich, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę.