Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Schleich

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 15.85
 
PLN 19.24

Najlepsza cena

 
PLN 22.74

Najlepsza cena

 
PLN 19.24
 
PLN 28.03
 
PLN 19.24
 
PLN 19.24
 
PLN 28.03
 
PLN 22.74
 
PLN 22.74
 
Wczytywanie...

Schleich figurki

Schleich to niemiecka firma, która swoją pozycję na rynku i doświadczenie buduje już od lat 60-tych. Obecnie jest znanym i cenionym na świecie producentem, w przepięknych figurek. Figurki Schleich wykonane są z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Ręcznie malowane, cieszą oko każdego kolekcjonera figurek: dorosłego, jak i nieco młodszego. W ofercie znaleźć można takie serie figurek, jak Schleich Zwierzęta, Schleich Smerfy, Schleich Fistaszki, Schleich Natura, Schleich Ludzie, czy Szchleich Dinozaury. Ogromne doświadczenie firmy czyni produkty Schleich godnymi polecenia i wartymi swojej ceny. Są niezawodne, a precyzja ich wykonania zadziwi każdego.

Nasza oferta figurek obejmuje także ogromny wybór figurek Schleich. Te wyjątkowo piękne figurki przestawiają zwierzęta, dinozaury, ludzi, czy smerfy. Kolekcja figurek Schleich obejmuje również interesujące akcesoria, takie jak budynki, pojazdy i infrastruktura techniczna, które sprawią, że zabawa jest jeszcze fajniejsza.

Kupując w naszym sklepie możesz mieć pewność, że pieniądze wydajesz tylko na sprawdzone, dobre jakościowo produkty. Codziennie poszerzamy ofertę, aby móc sprostać coraz większym wymaganiom naszym klientów.

Figurki Schleich


Schleich to niemiecka firma, która zasłynęła z najpiękniejszych i najbardziej szczegółowych figurek wśród zabawek do kolekcjonowania i zabawy. Wszyscy kojarzą realistycznie odwzorowane zwierzęta lub urocze postacie, takie jak Smerfy czy Fistaszki z bajki dla dzieci – to właśnie figurki Schleich, które zapierają dech w piersiach swoim absolutnie niesamowitym wyglądem.


Te realistyczne figurki zwierząt i piękne postaci z bajek i baśni doceniane są zarówno przez dzieci, jak i dorosłych kolekcjonerów. Schleich produkuje figurki znane z najlepszej jakości, a w dodatku ręcznie malowane. Działająca na świecie niemiecka firma Schleich od lat 60. zachwyca seriami, takimi jak: Schleich Zwierzęta, Schleich Smerfy, Schleich Fistaszki, Schleich Natura, Schleich Ludzie czy Schleich Dinozaury. To naprawdę warte swojej ceny niepowtarzalne ozdoby i zamknięte w piękne figurki kawałki naszego świata.