Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

THUNDERCATS Figurka Dx 10 cm

Nr katalogowy: BAN-84030

REKLAMA TV: od 17 listopada do 2 grudnia, 2012. ThunderCats figurki funkcyjne mają ruchome ręce i nogi. Każda figurka ma ukryty magnes wyzwalający dodatkowe funkcje w interakcji z innymi produktami.Lion-0 po postawieniu figurki na bazie i włożeniu broni do jej rąk, zaczyna ona 'walczyć'.Grune figurka... więcej
0.0 
Zamów ewniosek twisto
Twisto - Kup, spraw radość i zapłać w ciągu 21 dni

Niedostępny Niedostępny

REKLAMA TV: od 17 listopada do 2 grudnia, 2012. ThunderCats figurki funkcyjne mają ruchome ręce i nogi. Każda figurka ma ukryty magnes wyzwalający dodatkowe funkcje w interakcji z innymi produktami.Lion-0 po postawieniu figurki na bazie i włożeniu broni do jej rąk, zaczyna ona 'walczyć'.Grune figurka wyposażona jest w maczugę, którą może wydłużać. TIGRA po postawieniu figurki na bazie i włożeniu do jej rąk, zaczyna ona 'walczyć'. Mumm-Ra to czarny charakter i wróg ThunderCats. Figurka DX 10 cm Mumm-Ra wyposażona jest w miecz i tarczę, a podczas bitwy porusza niebezpiecznie skrzydłami.Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 lat.

Informacje techniczne

Kategoria

Thundercats

Płeć

Chłopcy

Fizyczne

Wymiary

wys. 10 cm

Pozostałe

Wiek

od 4 lat

* pola wymagane
Wczytywanie...

Co mówią o nas klienci

Karolina

Bardzo przyjemne ceny w porównaniu do podonych sklepów w necie.


Kris

Mają zabawki we wszystkich przedziałach cenowych i łatwo znaleść prezent po wieku dzieciaka. Częsyo są zabawki w obniżonych cenach, które byłyby wycenione naprawdę nisko w porównaniu do pierwotnych cen. Zabawki które zamawialiśmy były bardzo dobrej jakości.

Julka

Ogromny wybór klocków dla chłopców, niektóre zabawki są tańsze niż na Allegro czy Amazonku.

Wojtek L

Szeroka gama zabawek, markowych i niemarkowych. Dobre ceny. Ja je uwielbiam a moje dzieci  uwielbiają zabawki :)

Zobacz więcej opinii

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: THUNDERCATS Figurka Dx 10 cm