Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki interaktywne

Pokaż filtry

Cena

PLN 32.83

Najlepsza cena

 
PLN 42.62

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Figurki interaktywne

Obecnie sklepy z akcesoriami dla najmłodszych są pełne interesujących zabawek. Z tego powodu często możesz mieć problem z zakupem konkretnego produktu dla swojej pociechy. Najlepiej sięgnąć po zabawki interaktywne, które nie tylko dostarczają dziecku mnóstwo radości, ale też pozytywnie wpływają na jego rozwój. W sklepie internetowym Urwis.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji dla młodszych oraz nieco starszych maluchów. Dodatkowo proponujemy je w atrakcyjnych cenach, przez co na pewno nie przepłacisz!


W asortymencie naszego sklepu na szczególną uwagę zasługują zabawki edukacyjne, dostępne w wielu interesujących opcjach. Dzięki nim małe dziecko nauczy się rozpoznawać kolory, dźwięki oraz kształty, a także opanuje podstawowe pojęcia. Taka edukacja korzystnie wpłynie na rozwój malca i zapewni mu rozrywkę na wiele godzin! Bardzo popularnym produktem ostatnimi laty jest robot interaktywny, także dostępny w wielu interesujących odsłonach. Szczególnie upodobali go sobie młodsi chłopcy, w końcu zabawa nim to prawdziwa przygoda! Robot nie tylko wydaje dźwięki i emituje światło, ale też zmienia swój kształt! To doskonała propozycja nie tylko dla Twojego dziecka, sprawdzi się również jako prezent dla młodszego solenizanta. Prawdziwym hitem sprzedażowym w naszym sklepie są interaktywne zwierzaki. Produkty z tej kategorii polecamy zwłaszcza dla kilkuletnich maluchów, bez względu na płeć. W trakcie wspólnej zabawy figurka reaguje na kontakt dziecka, np. dźwiękiem, wywołując uśmiech na jego ustach. Dodatkowo interakcja z takim zwierzakiem to doskonała nauka empatii od najmłodszych lat.


W asortymencie Urwis.pl znajdziesz niesamowite figurki do zabawy dla dzieci w każdym wieku. Na szczególną uwagę zasługują wyroby marek Matell, My Little Pony oraz Toy Story. Każdy produkt oferowany w naszym sklepie posiada odpowiednie atesty, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. W opisie znajdziesz informację na temat wymagań wiekowych. Koniecznie zapoznaj się również z pozostałymi akcesoriami dla dzieci, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.