Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Dla wszystkich (119)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 16.84
 
PLN 40.29

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 23.25

Najlepsza cena

 
PLN 17.31

Najlepsza cena

 
PLN 9.57

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Figurki dla każdego

Nasz sklep oferuje nie tylko ogromny wybór figurek dziewczęcych i chłopięcych, ale również pokaźną kolekcję uniwersalnych figurek dla wszystkich. Takie figurki ucieszą każdego- dzieci i dorosłych.

Kategoria figurki dla wszystkich Urwis.pl obejmuje szereg ponadczasowych produktów. Kto nie zna takich postaci jak Bolek i Lolek, Rumcajs, Miś Uszatek, Wilk i Zając, Żwirek i Muchomorek, Pszczółka Maja, czy Koziołek Matołek. Ci bohaterowie towarzyszą nam już od kilku pokoleń, a teraz mogą stać się częścią Waszego osobistego świata.

Figurki dla wszystkich to jednak nie tylko postaci z popularnych bajek. Ciekawą pozycję w ofercie stanowią także figurki zwierzątka, w tym seria Animal Planet. Teraz każdy może stworzyć swoją osobistą dżunglę, sawannę, czy zoo. Poznacie nowe gatunki i dowiecie się, jak żyją w swoim naturalnym środowisku.

Urwis.pl przykłada się do tego, by oferowane produkty charakteryzowała najwyższa jakość i precyzja wykonania. To, w połączeniu z konkurencyjnymi cenami czyni ofertę uniwersalnych figurek niezwykle atrakcyjną, a zakupy satysfakcjonującymi. Dbamy o to, by na twarzy każdego maluszka gościł uśmiech.