Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Świnka Peppa (10)

Cena

Wczytywanie...

Świnka Pepa figurki

Świnka Peppa to brytyjski serial animowany, który od 2004 roku robi furorę wśród dzieci na całym świecie, także wśród maluchów w Polsce. Bajka opowiada o perypetiach antropomorficznej Świnki Peppy oraz jej przyjaciół i rodziny- Mamy Świnki i Taty Świnki.

Z racji tak ogromnej popularności serialu, powstało wiele zabawek i gadżetów nawiązujących do bajki. Dostaniesz je także w naszym sklepie. Posiadamy m.in. bardzo interesujące figurki Świnka Peppa, dzięki którym świat tej sympatycznej świnki możecie odtworzyć we własnym domu. Odgrywajcie ulubione scenki z bajki lub wymyślajcie każdego dnia nowe historie. Teraz to od Was zależy, co spotka Świnkę Peppę i jej kompanów. Może udadzą się na wycieczkę? Wystarczy wziąć Peppa Samochód rodzinny i wyjechać za miasto!

Figurki Świnka Peppa, które znajdują się w naszej ofercie do zabawki, których cechą charakterystyczną jest wysoka jakość, gdyż do ich produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze materiały. Są to także figurki bardzo bezpieczne- posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości, zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

Urwis.pl dąży do tego, by dostarczać najlepsze produkty w niskich cenach. Pragniemy wywoływać uśmiech na twarzach dzieci, ale także ich rodziców. Wiemy, że każde dziecko jest inne i ma indywidualne potrzeby. Dlatego wciąż poszerzamy ofertę i wprowadzamy nowe produkty, w tym figurki Świnka Peppa, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zapoznaj się zatem z naszą ofertą, wybierz jedną z figurek i podaruj swojemu dziecku na Gwiazdkę, urodziny, czy Dzień Dziecka.