Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Fisher Price (14)

Cena

PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
PLN 13.21

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Fischer-Price spełnia swoją misję czynienia dzieciństwa czasem radosnym i twórczym od lat 30-tych. Wtedy to Herman Fisher, Irving Price oraz Helen Schelle postanowili założyć firmę zabawkarską. Oryginalność i innowacyjność pierwszych produktów Fisher-Price i ciągłe dążenie do doskonałości uczyniło firmę jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm z zabawkami  na świecie. Obecnie Fisher-Price jest właścicielem takich marek jak Little People, Ucz się i śmiej ( laugh&learn) Imaginext, Tomek i przyjaciele. Chodziki aktywizujące Fisher-Price, figurki akcji, huśtawki, programy edukacyjne i inne uczynią każdego malucha szczęśliwym i uśmiechniętym.

W tej kategorii prezentujemy interesującą ofertę figurek Fisher Price skierowanych głównie do dziewczynek w różnym wieku. W Urwis.pl znajdziesz szeroki wybór tych wysokiej jakości figurek, które są doskonałym pomysłem na prezent.  W tej kategorii znajdziesz takie produkty, jak zwierzęta tropikalne Fisher Price, grzechoczącą figurkę Szczeniaczka Uczniaczka, czy urodzinową Minnie. O ich najwyższej klasie świadczyć mogą liczni zadowoleni użytkownicy, jak również certyfikaty potwierdzające zgodność figurek Fisher Price z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

W naszym sklepie dostaniesz figurki Fisher Price w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wybierz jedną z nich i ciesz się błyskawiczną wysyłką oraz w pełni profesjonalną obsługą klienta na każdym etapie transakcji.