Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Fischer-Price spełnia swoją misję czynienia dzieciństwa czasem radosnym i twórczym od lat 30-tych. Wtedy to Herman Fisher, Irving Price oraz Helen Schelle postanowili założyć firmę zabawkarską. Oryginalność i innowacyjność pierwszych produktów Fisher-Price i ciągłe dążenie do doskonałości uczyniło firmę jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm z zabawkami  na świecie. Obecnie Fisher-Price jest właścicielem takich marek jak Little People, Ucz się i śmiej ( laugh&learn) Imaginext, Tomek i przyjaciele. Chodziki aktywizujące Fisher-Price, figurki akcji, huśtawki, programy edukacyjne i inne uczynią każdego malucha szczęśliwym i uśmiechniętym.

W tej kategorii prezentujemy interesującą ofertę figurek Fisher Price skierowanych głównie do dziewczynek w różnym wieku. W Urwis.pl znajdziesz szeroki wybór tych wysokiej jakości figurek, które są doskonałym pomysłem na prezent.  W tej kategorii znajdziesz takie produkty, jak zwierzęta tropikalne Fisher Price, grzechoczącą figurkę Szczeniaczka Uczniaczka, czy urodzinową Minnie. O ich najwyższej klasie świadczyć mogą liczni zadowoleni użytkownicy, jak również certyfikaty potwierdzające zgodność figurek Fisher Price z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

W naszym sklepie dostaniesz figurki Fisher Price w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wybierz jedną z nich i ciesz się błyskawiczną wysyłką oraz w pełni profesjonalną obsługą klienta na każdym etapie transakcji.