Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Bolek i Lolek

Wczytywanie...

Figurki Bolka i Lolka

Bolka i Lolka znają nasi rodzice, znamy my, znają też nasze dzieci. Nic dziwnego, w końcu to kultowa bajka, która już od 1962 roku przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze wiernych fanów. Przygody Bolka i Lolka z wypiekami na twarzy śledzą dzieciaki w różnym wieku, chłopcy i dziewczynki. Od początku swojego istnienia Bolek i Lolek nie znika z czołówki najpopularniejszych seriali animowanych.

Bolek i Lolek to mali chłopcy, którzy każdego dnia przeżywają mnóstwo wspaniałych przygód. Teraz możecie przeżywać je razem, odgrywając scenki z serialu we własnym domu. Figurki Bolek i Lolek, dostępne w naszym sklepie są doskonałymi do tego rekwizytami. To od was zależy, co spotka chłopców- wybiorą się na wycieczkę, a może urządzą piknik? Bawcie się do woli i wymyślajcie codziennie nową historię.

Figurki Bolek i Lolek to także prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Jeżeli nim jesteś, w Twoim zbiorze nie może zabraknąć tych postaci. Tym bardziej, że w naszym sklepie dostępne są także postaci w nietypowych wersjach, jak np. Bolek Góral, Lolek Kowboj, Bolek i Lolek jako kibice.

Figurki z serialu Bolek i Lolek produkowane są przez firmę Tissotoys z najwyższej jakości materiałów. Są niezwykle wytrzymałe, dlatego nie zniszczą się nawet podczas intensywnej zabawy. Charakteryzują się także ogromnym realizmem- Bolek i Lolek wyglądają jak żywi. Kolorystyka, w jakiej utrzymane są figurki jest przyjemna dla oka.

Gwarantujemy, że figurki Bolek i Lolek posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości, zgodne z unijnymi normami bezpieczeństwa, dlatego dzieci bez obaw możesz podarować je swojemu dziecku.