Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Angry Birds

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Angry Birds figurki

Kto nie słyszał o Angry Birds? Nie ma chyba takiej osoby. Ta popularna gra komputerowa powstała w 2009 roku i od tego czasu jest absolutnym hitem wśród milionów użytkowników. Na czym polega? Gracze przy pomocy procy wystrzeliwują ptaki w kierunku świń ustawionych na różnych strukturach. Aby zaliczyć planszę, należy strącić wszystkie świnie. Popularność Angry Birds wynika z interesującego połączenia fajnej rozrywki, interesującego stylu i rewelacyjnej ceny. Tak ogromny sukces gry wpłynął na podjęcie decyzji o przeniesieniu jej na inne poziomy- filmy, czy seriale telewizyjne. Od 2013 roku wydawnictwo Egmont wypuszcza czasopismo nawiązujące do gry, w Polsce znany jako Angry Birds Magazyn.

Powstało także mnóstwo zabawek Angry Birds. Jednymi z nich są dostępne w naszym sklepie figurki Angry Birds. Te uniwersalne zabawki to coś, o czym marzy każdy miłośnik tej gry. Figurki Angry Birds produkowane są przez renomowane firmy zabawkarskie, w tym Hasbro i Epee. Świadczy to o ich niezwykle wysokiej jakości, precyzji wykonania i bezpieczeństwie. Znajdziesz u nas np. Świnie z akcesoriami, zestaw startowy Angry Birds z procą, czy Multipack Deluxe Angry Birds.

Zbierz kolekcję figurek Angry Birds i rozegraj we własnym domu bitwę między ptakami a świniami. Wyceluj procą z ptakiem i zestrzel wszystkie świnie Ta niesamowita zabawa wciąga ma wiele godzin. Radości nie będzie końca.

Figurka Angry Birds to wspaniały pomysł na prezent z okazji Gwiazdki, czy Dnia Dziecka. Jeśli zatem właśnie szukasz idealnego podarunku, zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz produkt i kup figurkę Angry Birds w najlepszej cenie.