Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki VIP

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

VIP figurki

W ofercie figurek dla dziewczynek Urwis.pl dostaniesz interesujące figurki z serii VIP Pets. Co to za seria? VIP Pets to kolekcja małych, śmiesznych piesków. Pieski VIP Pets kochają się czesać. Każdy z nich ma długą, bujną fryzurę. Można je czesać i stylizować na wiele sposobów. Dziewczynka może poczuć się jak prawdziwa fryzjerka! Mnóstwo świetnej i kreatywnej zabawy murowane! Każdy zestaw figurek VIP zawiera oprócz pieska komplet akcesoriów fryzjerskich. Każdy piesek ma inny zestaw do włosów, aby fryzury były niepowtarzalne.

Pieski Artyk VIP to doskonały pomysł na prezent dla każdej dziewczynki, która kocha bawić się we fryzjerkę. Pieski VIP można wykorzystać nie tylko do zabawy, ale także kolekcjonowania. Pomóż dziecku zebrać całą kolekcję i bez końca bawić się w stylistkę.

Pieski VIP produkowane są przez firmę Artyk. Gwarantuje to najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Figurki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując dziecku pieska VIP, możesz mieć pewność, że dostaje to, co najlepsze. Ponad to sklep Urwis.pl każdego dnia wprowadza do oferty nowe produkty, aby każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze portfolio spełniało jak największe oczekiwania i było dostosowane do różnorodnych potrzeb. Chcemy także, aby zakupy dawały mnóstwo satysfakcji, dlatego gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta. 

Kolekcja figurek piesków VIP z pewnością zaciekawi każdą dziewczynkę. Zabawki są niezwykle kolorowe i interesujące. Każdy piesek to zupełnie oryginalna fryzura, inne akcesoria i nowe możliwości. To doskonały pomysł na prezent z okazji Gwiazdki, urodzin, czy Dnia Dziecka.