Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Pet Shop

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Pet Shop figurki

Stwórz własną kolekcję zwierzaków z serii Littest Pet Shop. Skompletuj figurki, które odzwierciedlą Twój styl. Najnowsze zwierzaczki Littest Pet Shop od Hasbro potrafią kiwać główkami. Wyglądają wtedy naprawdę słodko!

Poznaj gwiazdy znane z programu Littest Pet Shop. Blythe Baxter, Zoe Trent, Minka Mark, Russell Ferguson i inni zapraszają do zabawy! Już nie mogą się doczekać waszych wspólnych przygód i miło spędzonego czasu na wspaniałej zabawie.

Do wyboru jest tyle zwierzaków, że można dostać zawrotów głowy! Wszystkie je dostaniesz w naszym sklepie internetowym. Figurki Littest Pet Shop od Hasbro to kilkadziesiąt wspaniałych zwierzątek i zestawów, służących do zabawy i kolekcjonowania. Im większą kolekcję zbierzesz- tym więcej masz możliwości.

W ofercie Littest Pet Shop Urwis.pl dostępne są takie produkty, jak chociażby figurki podstawowe Littest Pet Shop, zestaw Pet Shop Znajomi, Zestaw Pet Shop codzienne przygody, Pokaz mody Littest Pet Shop. Rozwiń kreatywność dzięki zwierzakom do dekorowania Littest Pet Shop. Utwórz swój własny stylowy sklepik. Posiadamy również zestawy tematyczne Littest Pet Shop. Jeśli lubisz zaskoczenie- wybierz torebkę niespodziankę, w której czeka Cię uwaga, uwaga- niespodzianka!

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą figurek Hasbro Littest Pet Shop i podaruj dziewczynce trochę uśmiechu. To doskonały upominek na każdą okazję! U nas znajdziesz największy wybór w doskonałych cenach. Bądź na bieżąco z ofertą Pet Shop Urwis.pl, a na pewno nie przegapisz żadnej nowości, gdyż wciąż uzupełniamy nasz asortyment o nowe produkty.