Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki My Little Pony (82)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

My Little Pony figurki

Chyba każda dziewczynka zna i uwielbia koniki z serii My Little Pony. Kucyki Pony charakteryzują się pięknymi, kolorowymi ciałami, ślicznymi fryzurami oraz długimi ogonami wykonanymi z nylonowych włosów, a także unikatowymi symbolami na bokach. Te przepiękne koniki My Little Pony żyją w fantastycznym świecie miłości i przyjaźni, gdzie pomagają sobie nawzajem.

My Little Pony to seria zabawek, seriali animowanych oraz licznych produktów licencyjnych należąca do jednej z największych firm zabawkarskich świata- Hasbro. Kucyki Pony towarzyszą dziewczynkom od 1983 roku, kiedy to amerykańska projektantka Bonnie Zacherle zaprojektowała figurkę konika.

Ogromny wybór kucyków z serii Hasbro My Little Pony znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl. W kategorii figurki dla dziewczynek dostępnych jest kilkadziesiąt produktów- koników, zestawów i akcesoriów My Little Pony. Modny kucyk My Little Pony, Trójpak minikucyków, nowonarodzone kucyki, czy kucyki podstawowe My Little Pony z pewnością ucieszą każdą dziewczynkę.

Figurki My Little Pony idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale także kolekcjonowania. Zbierzcie całą kolekcję i stwórzcie wspólnie wspaniały, kucykowy świat we własnym domu. Radości nie będzie końca! Każda fanka My Little Pony z całą pewnością wciągnie się w zabawę na długie godziny.

Sklep Urwis.pl dba o to, by oferta figurek My Little Pony była kompleksowa. Znajdziesz u nas klasyczne figurki, jak i większość dostępnych na rynku nowości- bądź na bieżąco z naszą ofertą, a z pewnością nie przegapisz premiery. Ponad to nasz sklep posiada zestawy My Little Pony w niezwykle atrakcyjnych cenach, dzięki którym zakupy są wyjątkowo satysfakcjonujące. Nie zwlekaj więc i wybierz jeden z naszych produktów już dziś- do czego serdecznie zapraszamy.