Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki My Little Pony (70)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 59.51

Najlepsza cena

 
PLN 36.16

Najlepsza cena

 
PLN 27.43

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

My Little Pony figurki

Chyba każda dziewczynka zna i uwielbia koniki z serii My Little Pony. Kucyki Pony charakteryzują się pięknymi, kolorowymi ciałami, ślicznymi fryzurami oraz długimi ogonami wykonanymi z nylonowych włosów, a także unikatowymi symbolami na bokach. Te przepiękne koniki My Little Pony żyją w fantastycznym świecie miłości i przyjaźni, gdzie pomagają sobie nawzajem.

My Little Pony to seria zabawek, seriali animowanych oraz licznych produktów licencyjnych należąca do jednej z największych firm zabawkarskich świata- Hasbro. Kucyki Pony towarzyszą dziewczynkom od 1983 roku, kiedy to amerykańska projektantka Bonnie Zacherle zaprojektowała figurkę konika.

Ogromny wybór kucyków z serii Hasbro My Little Pony znajdziesz w ofercie sklepu Urwis.pl. W kategorii figurki dla dziewczynek dostępnych jest kilkadziesiąt produktów- koników, zestawów i akcesoriów My Little Pony. Modny kucyk My Little Pony, Trójpak minikucyków, nowonarodzone kucyki, czy kucyki podstawowe My Little Pony z pewnością ucieszą każdą dziewczynkę.

Figurki My Little Pony idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale także kolekcjonowania. Zbierzcie całą kolekcję i stwórzcie wspólnie wspaniały, kucykowy świat we własnym domu. Radości nie będzie końca! Każda fanka My Little Pony z całą pewnością wciągnie się w zabawę na długie godziny.

Sklep Urwis.pl dba o to, by oferta figurek My Little Pony była kompleksowa. Znajdziesz u nas klasyczne figurki, jak i większość dostępnych na rynku nowości- bądź na bieżąco z naszą ofertą, a z pewnością nie przegapisz premiery. Ponad to nasz sklep posiada zestawy My Little Pony w niezwykle atrakcyjnych cenach, dzięki którym zakupy są wyjątkowo satysfakcjonujące. Nie zwlekaj więc i wybierz jeden z naszych produktów już dziś- do czego serdecznie zapraszamy.