Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Transformers (45)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 64.58

Najlepsza cena

 
PLN 58.12

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Transformers figurki

Transformery to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technologicznie robotów, które mieszkają na planecie Cybertron. Roboty posiadają zdolność transformacji- otrafią przemieniać się w inne przedmioty, pojazdy, czy zwierzęta. Transofermery podzielone są na Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime'a i Deceptikony pod dowództwem Megatrona.
Transformersi wywodzą się z popularnej serii zabawek produkowanych przez Hasbro i Takarę. Istnieją od ponad 20 lat i w tym czasie powstało mnóstwo serii zabawek Transformers, którym towarzyszą komiksy, seriale animowane oraz filmy.
Sklep internetowy Urwis.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór figurek Transformers. Fani Transformerów mogą wybierać spośród kilkudziesięciu produktów z różnych serii, np. figurki Transformers 4. Figurki dla chłopców Transformers to świetny pomysł na prezent z wielu okazji i coś, co przyniesie mnóstwo radości i uśmiechu. Wojna Autobotów z Decetikonami o panowanie nas Wrzechświatem trwa- rozegrajcie bitwę, to od was zależy, która ze stron wygra i będzie panować. Świetna zabawa przez długie godziny gwarantowana!
Urwis.pl pragnie, aby każde dziecko było szczęśliwe. Dlatego rozwijamy ofertę figurek dla chłopców i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb i upodobań naszych małych podopiecznych. Rodziców z pewnością usatysfakcjonują atrakcyjne cey naszych zabawek oraz profesjonalna obsługa klienta. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą i wybrania jednej z naszych figurek dla chłopców Transformers.