Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Transformers (29)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Transformers figurki

Transformery to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technologicznie robotów, które mieszkają na planecie Cybertron. Roboty posiadają zdolność transformacji- otrafią przemieniać się w inne przedmioty, pojazdy, czy zwierzęta. Transofermery podzielone są na Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime'a i Deceptikony pod dowództwem Megatrona.
Transformersi wywodzą się z popularnej serii zabawek produkowanych przez Hasbro i Takarę. Istnieją od ponad 20 lat i w tym czasie powstało mnóstwo serii zabawek Transformers, którym towarzyszą komiksy, seriale animowane oraz filmy.
Sklep internetowy Urwis.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór figurek Transformers. Fani Transformerów mogą wybierać spośród kilkudziesięciu produktów z różnych serii, np. figurki Transformers 4. Figurki dla chłopców Transformers to świetny pomysł na prezent z wielu okazji i coś, co przyniesie mnóstwo radości i uśmiechu. Wojna Autobotów z Decetikonami o panowanie nas Wrzechświatem trwa- rozegrajcie bitwę, to od was zależy, która ze stron wygra i będzie panować. Świetna zabawa przez długie godziny gwarantowana!
Urwis.pl pragnie, aby każde dziecko było szczęśliwe. Dlatego rozwijamy ofertę figurek dla chłopców i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb i upodobań naszych małych podopiecznych. Rodziców z pewnością usatysfakcjonują atrakcyjne cey naszych zabawek oraz profesjonalna obsługa klienta. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą i wybrania jednej z naszych figurek dla chłopców Transformers.