Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki Teenage Mutant Ninja Turtles

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Wojownicze Żółwie Ninja to drużyna czterech dzielnych żółwi, które poprzez działanie mutagenu przeobraziły się w antropomorficzne istoty obdarzone dużą inteligencją. Żółwie zostały wyszkolone w sztuce ninjutsu przez ich sensei, czyli antropomorficznego szczura o imieniu Splinter. Teenage Mutant Ninja Turtles zamieszkują kanalizację burzową Nowego Jorku i są jego obrońcami. Na co dzień walczą z pospolitymi przestępcami, innymi mutantami, a nawet najeźdźcami z kosmosu. W wolnych chwilach żółwie uwielbiają delektować się pizzą, która jest ich ulubionym daniem.  Donatello, Leonardo, Michelangelo i Raphael to jedni z ulubionych dziecięcych bohaterów, których losy śledzą maluchy na całym świecie.

W tej kategorii prezentujemy coś, co przypadnie do gustu każdemu małemu miłośnikowi Wojowniczych Żółwi Ninja. Figurki Teenage Mutant Ninja Turtles to mnóstwo świetnej zabawy. Teraz to od Was zależy, jakie przygody czekają superbohaterów. Podaruj dziecku jedną z dostępnych w naszej ofercie figurek i bez końca wymyślajcie nowe historie z udziałem Wojowniczych Żółwii Ninja. Czy Donatello, Leonardo, Michelangelo i Raphael zdołają uratować Nowy Jork przed złoczyńcami?

Figurki dla chłopców Teenage Mutant Ninja Turtles to nie tylko gwarancja świetnej zabawy. To także najwyższa jakość. Figurki wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów i  z dbałością o każdy szczegół. Zabawki do złudzenia przypominają bohaterów znanych z komiksów i ekranu. Każda figurka spełnia wszystkie obowiązujące w Unii Europejskiej normy jakości i bezpieczeństwa. Kupując figurkę Teenage Mutant Ninja Turtles w Urwis.pl możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko dostaje tylko to co najlepsze.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą figurek Teenaga Mutant Ninja Turtles. W Urwis.pl wysoka jakość idzie w parze z ceną, aby zakupy przynosiły jak najwięcej satysfakcji. Podaruj chłopcu jedną z dostępnych u nas figurek i przekonaj się jak wiele radości przyniesie zabawa.