Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki dla dzieci

Pokaż filtry

Cena

PLN 6.48

Najlepsza cena

 
PLN 21.84

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Figurki

W dzisiejszych czasach zakup satysfakcjonującej zabawki dla dziecka to duże wyzwanie. W końcu sklepy oferują duży asortyment produktów i ciężko coś wybrać. Jednak figurki, które przygotowaliśmy w naszym katalogu, to nie są zwykłe zabawki! Każda z nich dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo kreatywnej zabawy, a dodatkowo będzie też ciekawą ozdobą pokoju malucha. Figurki dla dzieci rozbudzą w każdym obdarowanym nutkę kolekcjonera, dlatego pomysłów na kolejne prezenty z pewnością nie zabraknie.

 

W poszukiwaniu najlepszej opcji warto uwzględnić zarówno wiek, jak i płeć dziecka. W naszym asortymencie znajdziesz niesamowite figurki dla dziewczynek, z którymi może się utożsamiać każda mała księżniczka. Na szczególną uwagę zasługuje model L.O.L. Surprise Hairgoals, składający się z zestawu niesamowitych dodatków, dzięki którym można dowolnie modelować lalkę. W sklepie Urwis znajdziesz również figurki postaci skierowanych do małych chłopców. Tutaj także przoduje seria L.O.L. Surprise, ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów.


W katalogu sklepu zebraliśmy również małe figurki dla dzieci, przedstawiające postaci z ich ulubionych bajek oraz filmów. Nie mogło tutaj zabraknąć kultowej Krainy Lodu, oferujemy zestawy lalek z bohaterami tej sagi, którymi każda dziewczynka będzie się chętnie bawić. Z kolei dla chłopców polecamy przede wszystkim niesamowite figurki z filmu Transformers, które można układać według różnych konfiguracji. Sprawdź też modele nawiązujące do tematyki Dzikiego Zachodu, dzięki którym każdy malec poczuje się jak cowboy.

Asortyment naszych figurek dla dzieci sprawdzi się nie tylko dla rodziców! Jeśli trafiłeś do naszego sklepu w poszukiwaniu prezentu dla dziecka znajomych, nie mogłeś lepiej trafić. Dzięki dużemu wyborowi z pewnością trafisz na model odpowiedni dla małego solenizanta. Oferta jest bardzo zróżnicowana cenowo, dlatego zakupy u nas nie powinny nadwyrężyć twojego budżetu. Sprawdź też inne zabawki w sklepie, przygotowaliśmy duży wybór klocków, modeli do sklejania i wiele innych.