Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zegarki i Budziki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 26.41

Najlepsza cena

 
PLN 384.61

Najlepsza cena

 
PLN 158.37

Najlepsza cena

 
PLN 334.33

Najlepsza cena

 
PLN 334.33

Najlepsza cena

 
PLN 334.33

Najlepsza cena

 
PLN 267.28

Najlepsza cena

 
PLN 460

Najlepsza cena

 
PLN 460

Najlepsza cena

 
PLN 460

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zegarki i smartwatche dla dzieci – jakie wybrać?


Technologia idzie do przodu i teraz praktycznie każde dziecko ma swój smartphone. Dzięki temu może zostać w ciągłym kontakcie z rodzicami, co jest niezwykle ważne, kiedy dzieciaki cenią sobie niezależność. Dobrą alternatywą dla telefonu pozostają smartwatche dla dzieci, które łączą w sobie najlepsze cechy zegarków oraz smartphone’ów. Idealny smartwatch dla dziewczynki lub chłopca powinien być łatwy w obsłudze, funkcjonalny i mieć nowoczesny wygląd.


Najpopularniejsze smartwatche Garett Kids posiadają przydatne funkcje, które doceniają rodzice. Obsługują GPS, LBS, WiFi oraz LTE 4G. Pozwalają w dowolnej chwili namierzyć lokalizację dziecka czy ustawić obszar, po którym może się poruszać. Dyskretny podsłuch oraz zdalne zrobienie zdjęcia to dodatkowe opcje, by jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo dziecka!


Najlepsze zegarki dla dzieci – ścienne, na rękę, smartwatche


Dzieci uczą się odczytywać zegar w szkole i warto ich wspomóc także w domu. Dlatego zegarek naścienny lub funkcjonalny smartwatch będzie idealnym prezentem dla dziecka. Elektroniczny zegarek z funkcją dzwonienia musi być trwały, dlatego przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy smartwatch jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Nowoczesne modele mają także funkcje dbające o zdrowie dziecka, takie jak monitoring snu czy krokomierz.


Zegarek pomoże dziecku pilnować czasu i nie spóźnić się do szkoły czy na zajęcia pozalekcyjne. Smartwatche mają również specjalne aplikacje dla rodziców, które pozwalają na wgrywanie planu lekcji i ustawianie różnych budzików czy powiadomień. Możliwość wyboru odpowiedniego koloru i desingu sprawi, że idealnie trafimy w gust dzieci i wybierzemy odpowiedni zegarek, budzik czy smartwatch dla dziewczynki i chłopca!