Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Symulatory

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 322.76

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Symulatory


Obecnie masz do dyspozycji wiele wspaniałych zabawek, które możesz zakupić dla swojego dziecka. Najciekawsze produkty z tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie internetowym, w najlepszych cenach na polskim rynku. Oferta Urwis jest bardzo rozbudowana i obejmuje między innymi symulator jazdy dla dzieci. To doskonała opcja dla małych chłopców i dziewczynek, które pragną bawić się w kierowcę samochodu. Taki gadżet cieszy się dużym powodzeniem w naszym asortymencie i warto go wybrać jako prezent na wyjątkową okazję.

 

Nowoczesny symulator dla dzieci zapewni użytkownikom wiele godzin niezapomnianej i rozwijającej zabawy. Ze względu na specyfikę rozgrywki, polegającą na symulacji jazdy autem, stymuluje ona rozwój malucha i sprzyja zdobywaniu różnych umiejętności. Jednak przede wszystkim jest to doskonały trening dla przyszłego kierowcy, który na pewno zwróci się w późniejszym czasie. Koszt takiego gadżetu nie jest zbyt duży, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na zakupy w sklepie internetowym Urwis. 


Wybierając symulator jazdy samochodem dla dzieci u nas, na pewno nie przepłacisz! Za stosunkowo niską cenę zaopatrzysz się w niezawodny produkt wykonany z największą starannością, z wykorzystaniem bezpiecznych, certyfikowanych komponentów. Na szczególną uwagę w naszym asortymencie zasługuje model V8, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Produkt ten wyróżnia się ciekawą, intensywnie czerwoną kolorystyką i nowoczesną stylistyką, dlatego będzie świetnie wyglądać w pokoju malucha. Zaopatrzony w ekran dotykowy, pedały i kierownicę doskonale imituje jazdę autem, gwarantując niezapomniane doznania. Kierownica, którą posiada symulator dla dzieci, jest wyprofilowana w taki sposób, aby zapewnić wygodę w trakcie użytkowania. 


Nowoczesny symulator samochodu dla dzieci to nie koniec naszych propozycji dla Ciebie. Zapoznaj się koniecznie z innymi kategoriami sklepu, gdzie znajdziesz wiele świetnych zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Polecamy zwłaszcza zestawy lalek z gadżetami, jak również kolorowe klocki dla maluchów w każdym wieku.