Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Multimedia

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Multimedia

Urwis to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, w którym znajdziesz szereg praktycznych artykułów dla dzieci w każdym wieku. W naszym asortymencie masz do dyspozycji również różnorodne multimedia, które zapewnią wiele godzin rozrywki dla całej rodziny. Przygotowaliśmy różnorodne płyty DVD z bajkami oraz filmami, które cieszą się popularnością wśród najmłodszych odbiorców. Nie zabrakło tutaj też pozycji edukacyjnych, które są doskonałą opcją na naukę ciekawych rzeczy w przyjemny i przystępny sposób.

Jako rodzic z pewnością nie raz narzekasz na brak czasu, który mógłbyś poświęcić tylko sobie. Małe dzieci wymagają dużo uwagi z Twojej strony, na szczęście masz wiele możliwości na zapewnienie im odpowiedniego zajęcia! W tym celu musisz tylko zaopatrzyć się w odpowiednie bajki dla dzieci, które sprzedajemy na płytach DVD w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką ciekawe wydawnictwo dla swojej pociechy, aby zapewnić jej rozrywkę a sobie odrobinę wytchnienia i spokoju.

Przeglądając filmy dla dzieci, jakie mamy w swojej ofercie, musisz sprawdzić zestaw DVD z kultową serią Było sobie życie! Ten popularny serial animowany już kolejnemu pokoleniu odbiorców zapewnia dużą dawkę wiedzy na różne tematy. To wydawnictwo cenione nie tylko przez widzów, ale też nauczycieli i propagatorów nauki, dlatego możesz je bezpiecznie włączyć swojej latorośli, zapewniając jej konstruktywną rozrywkę na wiele godzin. Zestaw składa się z aż 6 płyt DVD, każda z nich poświęcona jest innemu, interesującemu zagadnieniu.

 Wśród naszych produktów dostępna jest też muzyka dla dzieci w formie wygodnych kompaktów, które możesz odtwarzać w dowolnym nośniku. Zabawa w rytm dźwięków to doskonały sposób na spędzenie czasu dla maluchów. Jednocześnie pozwoli im wyładować nadmiar energii, przez co łatwiej zagonisz je do snu. Kupując multimedia dla dzieci, sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie Urwis! Mogą Cię zainteresować nasze gry edukacyjne, zabawki dla chłopców i dziewczynek czy planszówki, przeznaczone dla całej rodziny.