Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Ładowarki

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Ładowarki


Nasz sklep online to miejsce, w którym najlepsze marki spotykają się z najniższymi cenami! Urwis został stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku, oferując im świetne i bardzo różnorodne zabawki oraz akcesoria. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzeba młodym rodzicom i znacznie więcej! W katalogu zebraliśmy także profesjonalne ładowarki do baterii różnego typu, które cieszą się dużym powodzeniem. Takie niepozorne urządzenia jest szalenie przydatne, jednocześnie nie kosztuje zbyt wiele.


Twoje dziecko z pewnością ma w swojej kolekcji mnóstwo zabawek i gadżetów działających na baterie. Dotyczy to maluchów praktycznie w każdym wieku, w końcu zarówno zabawki interakcyjne dla niemowląt, jak i miniaturki pojazdów sterowanych zdalnie potrzebują odpowiedniego źródła zasilania. Ładowarka do baterii dostępna w naszej ofercie w dobrej cenie, pozwoli Ci zaoszczędzić na akumulatorkach. Już nie będziesz musiał kupować regularnie kolejnych baterii, kiedy stare się zużyją. Zamiast tego naładujesz je w urządzeniu w ciągu zaledwie kilku godzin!


Specjalistyczna ładowarka do akumulatorków jest nie tylko praktyczna, ale też ekologiczna. Zwykłe, jednorazowe baterie składają się z silnie toksycznych komponentów, dlatego muszą być odpowiednio recyklingowane, inaczej bardzo szkodzą planecie. Inwestując w urządzenie, które tu oferujemy, już nie będziesz produkować nadmiaru śmieci, a Twoje dziecko nadal będzie mogło cieszyć się z ulubionych zabawek. W naszym katalogu dostępna jest m.in. Ładowarka USB National Geographic, która ładowana jest na energię słoneczną.


Oczywiście oferowana przez nas ładowarka akumulatorowa przyda się nie tylko Twojemu dziecku! Z jej pomocą będziesz mógł naładować baterie wykorzystywane w innych urządzeniach, np. zegarze ściennym czy pilocie do telewizora. Pamiętaj jednak, że ładować można tylko specjalne akumulatorki, które bez problemu kupisz w każdym sklepie z elektroniką w różnych wersjach. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w opisach naszych poszczególnych urządzeń.